Haberler:

Rabbim! Şüphesiz ben senden hakkında bilgim olmayan şeyi istemekten sana sığınırım. Eğer beni bağışlamaz ve bana acımazsan, şüphesiz ziyana uğrayanlardan olurum. (Hud 47)


Kola içerken bir daha düŞünün (ibretlik)

Başlatan umitergun, Ağustos 08, 2008, 08:07:03 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umitergun

Ağustos 08, 2008, 08:07:03 ÖS Last Edit: Ağustos 10, 2008, 03:26:10 ÖÖ by umitergun
içtiğiniz Kolanın Cirosu nereye gidiyor dersiniz?


-------------------------------------------------------------------------------


Arkadaşım!!! Devam et cola içmeye... Nasıl olsa senin için önemli değil iki büyük cola firmasının bir senelik cirolarını israile bağışladığı.

insan haklarının çöken beton yığınlarının altında kaldığı, ufacık çocukların oyun çağında ellerine aldığı sapanla tankın karşısında durduğu o halk... Hani ''Müminler Kardeşti''... Bir yerden duymuştun değilmi? Yabancı değil sana. Sen devam et lıkır lıkır cola içmeye...

Reklamın da diyor ya '' ben başka ne yapmamıştım''. Sen merak etme verdiğin paralar emin elde. Ne mi yapıyorlar? Söyletme bana hergün tv de izliyorsun. Hatırla. KANA KATLiAMI. Onlarca insan katledilmişti. Yaptığınla övünüyormusun? Senin eserin! Devam et lıkır lıkır cola içmeye!!!

Soğuğu makbuldür değilmi? Evet soğuk, soğuk... inan şimdi Filistinde soğuk. Ama senin suçun yokki! Bahanen hazır sen içmesende içeceklerdi değilmi? Peki içerken tadında bir değişiklik farkettinmi? Kan içiyorsun ya. Vardır bir fark değilmi? Yokmu? Devam et o zaman lıkır lıkır!!!

Hayatında herhangi bir şeye isim vermek istedinmi? Bak o kadar bomba yağıyor halkın üstüne. Birisinde senin adın yazıyor. Aaaa bak bir sesler gerliyor, Tekbir sesleri... Hatırladınmı? Masum kardeşin toprağa veriliyor. Sen yaptın. Sevinçlimisin? Bir anne hıçkırıyor, minicik evladını toprağa vermiş. Kapatma gözlerini, tıkama kulaklarını...

Özür dilerim! Colamı içiyordun? Zamanını aldım. Devam et iç lıkır lıkır!!!


-------------------------------------------------------------------------------


Gönül gözü görmeyen can, Gözünü neylesin
Bu Dünyada dönmeyen dil,Mahşer de ne söylesin
'' Yâ Muhammed! Müsterih ol! Ben seninle beraberim!
Yaklaş, Habîbim yaklaş! Kâinâtı senin şerefine yarattım!''Bir Elimde Silah Bir Elimde Kuran,
Geldi Diyorlar Şehitlik Sıran,
Babam Dahi Olsa Karşımda Duran,
Önce VATAN Diyorum Gerisi Yalan!!