Gönderen Konu: LÂİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH  (Okunma sayısı 3573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şehadete Vurgunum

• Ziyaretçi
LÂİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
« : Mayıs 01, 2010, 02:25:15 ÖS »
En güsel olan islama
teslim olduk biz Kur'ana
Selam olsun Resullaha
Namaz bizim göz nurumuz
Şehid olmak tek arzumuz
Kur'an Sunnetir yolumuz
Ağlıyorum yana yana vuruldum ben şuhedaya
Rabbim nasip eyle bana
Bıktık artık bu zlumden
Korkmuyoruzki ölümden
Gul kopardılar bahcemden

« Son Düzenleme: Mayıs 01, 2010, 05:47:26 ÖS by MiM »

Çevrimdışı MiM

• ADMiN
  • __HiÇ__
  • "Nerede oLursanız oLun, ALLah sizinLe beraberdir"
Ynt: LÂİLAHEİLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2010, 05:54:08 ÖS »
LEİLAHEİLLAHLAH MUHAMMED RESULULAH

Nerden baksan asgari on tane yanlış var.
hayır, türkçe yazım yanlışından bahsetmiyorum.
bu kelime-i tevhid!
bu yanlış, hata kabul etmez...
yazarken, durup düşüneceksin,
öyle sallapati, lalettayin yazılmaz bu!
bu yazdıklarımı sadece buradaki hata için yazmıyorum, genel olarak dini kavramların yazımlarında yapılan genel hatalar için söylüyorum.
tamam, türkçeyi yozlaştırdık, canına okuduk zaten... artık ona diyecek bişeyimiz kalmadı... da,
bari dini kavramlarımızı temiz tutalım, eğip bükmeyelim, ucube hallere sokmayalım... diye,
rica etsem, istirham etsem,
acaba, şok şey mi istemiş olurum?!

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açıkken değil, kapatınca göreyim!

Çevrimdışı liprade

• 'arızalı'
  • ÖzeL üye
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2010, 06:47:48 ÖS »
LEİLAHEİLLAHLAH MUHAMMED RESULULAH

bu yazdıklarımı sadece buradaki hata için yazmıyorum, genel olarak dini kavramların yazımlarında yapılan genel hatalar için söylüyorum.

Mim hocamızın ifadelerini doğru anlamaya çalışalım. Burada, şahsi bir tepki yoktur. Hepimiz, payımıza düşeni almalıyız.

"Cehalet hıyar olmuş gidiyor son sürat/  Enkaz-ı beşer koşuyor elde tuzluk alık surat"

Çevrimdışı liprade

• 'arızalı'
  • ÖzeL üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2010, 07:01:26 ÖS »
Lütfen yoruma ve özellikle de alıntıladığım kısma bir daha bakıp öyle yorum yapınız sayın hizmetkar.

"Cehalet hıyar olmuş gidiyor son sürat/  Enkaz-ı beşer koşuyor elde tuzluk alık surat"

Çevrimdışı MiM

• ADMiN
  • __HiÇ__
« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2010, 09:25:17 ÖS »
urfalı,
bak ablam... yaptığım yorum genel bir yorumdu. senin yazım hatan bir bahane oldu bu yoruma ama, özellikle senin için yazılmış değildi. eğer eski urfalı olaydı, teşekkür ederdi bize bilakis, ama şimdi kızdığın anlaşılıyor. hayır kızım, buna hakkın yok. unutma bu site, çinden avustralyaya kadar okunan, insanların islamı tanımağa çalıştığı önemli bir kurum haline geldi. burada "kimse bana karışamaz" deme hakkımız yoktur. dini kavramlar üzerinde çok hassas olmak durumundayız. bunu Allah için yapmalıyız ablam. burada şahsi hislerle değil, allah rızasına muvafık olabilme cehd ve azmiyle hareket etmek zorundayız. biz senin düşmanın ya da karşında olan insanlar değiliz. masumane birşeyler hatırlatalım, doğru olanı söyleyelim derken bir anda mağdur psikozuna, dışlanmış psikolojisine girmenin alemi yok.

bak kızım, allah şahidimdir, bütün samimiyetimle söylüyorum ben herşeye rağmen seni kendi öz kızı gibi seven ve hala eski urfalıya olan sevgisinden bişey kaybetmeyen o eski bildiğin, tanıdığın aynı kişiyim ben. sen nasıl doğru olduklarını zannettiğin şeyler konusunda panter kesiliyorsan, unutma ki ömrünün kırk yılını bu dava için adamış, hapisler yatmış, zindanlar görmüş ve allah rızasından başka hiçbir çıkarı, menfaati olmayan ve bu uğurda elinden gelen hiçbirşeyi esirgemeyecek olan kişilerizdir bizde... ben bu yolda yürürken, şahsi bir kin, nefret, öfke beslemeye asla vakti olmayan, düşünmeyen biriyimdir. bir eğri görürsem onu mutlaka düzeltmeye çalışırım, karşımda babamda olsa birdir, sen de... onun için seninle özel olarak cedelleştiğimi, kavga etmek istediğimi falan zannetme, böyle bir amacım ve niyetim yoktur.

Şehadete Vurgunum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 02, 2010, 04:59:40 ÖS »
[quote author = Mîm link = topic = 38131.msg137089 # msg137089 date = 1272738317]
[size = 12pt]urfalı,
bak ablam... yaptığım yorum genel bir yorumdu. senin yazım hatan bir bahane oldu bu yoruma ama, özellikle senin için yazılmış değildi. eğer eski urfalı olaydı, teşekkür ederdi bize bilakis, ama şimdi kızdığın anlaşılıyor. hayır kızım, buna hakkın yok. unutma bu site, çinden avustralyaya kadar okunan, insanların islamı tanımağa çalıştığı önemli bir kurum haline geldi. burada "kimse bana karışamaz" deme hakkımız yoktur. dini kavramlar üzerinde çok hassas olmak durumundayız. bunu ALLAH için yapmalıyız ablam. burada şahsi hislerle değil, ALLAH rızasına muvafık olabilme cehd ve azmiyle hareket etmek zorundayız. biz senin düşmanın ya da karşında olan insanlar değiliz. masumane birşeyler hatırlatalım, doğru olanı söyleyelim derken bir anda mağdur psikozuna, dışlanmış psikolojisine girmenin alemi yok.

bak kızım, ALLAH şahidimdir, bütün samimiyetimle söylüyorum ben herşeye rağmen seni kendi öz kızı gibi seven ve hala eski urfalıya olan sevgisinden bişey kaybetmeyen o eski bildiğin, tanıdığın aynı kişiyim ben. sen nasıl doğru olduklarını zannettiğin şeyler konusunda panter kesiliyorsan, unutma ki ömrünün kırk yılını bu dava için adamış, hapisler yatmış, zindanlar görmüş ve ALLAH rızasından başka hiçbir çıkarı, menfaati olmayan ve bu uğurda elinden gelen hiçbirşeyi esirgemeyecek olan kişilerizdir bizde... ben bu yolda yürürken, şahsi bir kin, nefret, öfke beslemeye asla vakti olmayan, düşünmeyen biriyimdir. bir eğri görürsem onu mutlaka düzeltmeye çalışırım, karşımda babamda olsa birdir, sen de... onun için seninle özel olarak cedelleştiğimi, kavga etmek istediğimi falan zannetme, böyle bir amacım ve niyetim yoktur.[/ size] [/ b].
[/ QUOTE]

analdım ... haklısınız dikkat etmme gerekirdi
kusura bakmayın BİR dahakine daha dikkatli olacam inşALLAH
uyardığınız Click teşükkerederim ... kırbımı ve bütük harfle yazmnız cok iyi oldu hoocam bende hatalarımı yanlışlarımı düzeltmiş oluyorum sayenizde .... ALLAH sizi sevsin (eamin)

« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2010, 01:09:36 ÖÖ by MiM »

Çevrimdışı MiM

• ADMiN
  • __HiÇ__
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2010, 01:13:28 ÖÖ »
eyvallah, ben de teşekkür ederim güzel kızım.

GoogleTagged