Haberler:

Ey Rabbimiz! Unutur, ya da yanılırsak bizi sorumlu tutma! Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme! Bizi affet, bizi bağışla, bize acı! Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et." ( Bakara 286)


Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz Sorununa Kesin Çözüm.

Başlatan denge, Ağustos 29, 2009, 03:32:40 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

denge

Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz Hatası Etkileri

Bende bu hatanın etkileri bilgisayarı kullanmayı engelleyecek bir problemi olmadı.
Yaptığı etkiler windowsu başlatırken uyarı vermek, ve hatayı sana bilgisayar açıkken her hatırlatışında masaüstü arka planını simsiyah yapmak,ve sağ altta sürekli silinmeyen uyarı göstermek.Yani pc'yi kullanmayı engellemiyor.

Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz Hatasının Çözümü

a)Sorumluluk Kabulü
!! FAKAT hatanın çözümü sonucu bilgisayarınızda oluşabilecek herhangi bir problemden sitemiz kesinlikle sorumlu değildir! Program kendimiz tarafından üretilmemiş olup tüm mesuliyet size aittir!

Üstteki uyarı sitemiz için bir önlem niteliğindedir.Fakat şunu da eklemeliyim ki kendi bilgisayarımda bu yöntemi denedim.Ve gördüğünüz üzere bilgisayarım "Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz hatasından kurtuldu ve tıkır tıkır çalışıyor.

b)ÇÖZÜM YOLU 1 => Hatanın Çözümü için Gerekli Program

Buraya kadar size hatayı açıkladım.Buradan sonrası da aslında çok basit.Program indirip programı çalıştırmak.Yani uzun uzun uğraştıran işlemler var fakat ben bu programla çok hızlı bir şekilde hatayı çözdüm.
Dosyayı indirdikten sonra açın ve içindeki programı çalıştırın el ayarıyla uğraşmıyorsunuz.Program Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz Hatasını çözüyor.

Program Bilgileri
Program Boyutu : 11 KB
Rar Şifresi : www.bilgibankan.com
Download Linki : Sakýncalý Ýçerik Otomatik Engellendi -Fussilet-/klelxc]http://ul.to/klelxc[/url]

NOT: Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz Hatası Çözümü programı Download Linki 30 gün süreyle dosya indirilmediği takdirde barındıldığı sistemden silinmektedir.

c)ÇÖZÜM YOLU 2 => Hatanın Çözümü için Dosyayı Elinizle Silin (Güncelleme 23.08.2009)
Başlat > Çalıştır'a regedit yaz, tamam de.HkEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify anahtarını bul ve 'WgaLogon' klasörünü sil.Bu kadar bilgisayarı baştan açıp kapat...
[/size]


TakeOne

#1
Ağustos 29, 2009, 03:59:56 ÖS Last Edit: Ağustos 29, 2009, 10:08:41 ÖS by TakeOne
Şayet lisanssız bir işletim sistemi kullanıyorsan, otomatik güncelemeler kapalı ise her hangi bir sorun yok. Ancak, otomatik güncelemeler açık ise gerek windows için olsun, gerekse office proramı için olsun. Sistem otomatik bir şekilde Avantaj Bildirimi isimli güncelemeyi yüklemeni ister. Bu güncelemeyi yüklediğin takdirde, yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz yazısı ekranda belirir. Microsoft tarafından mimlenirsiniz. Dahası windowsupdate.com kaynağından hiç bir yeni güncelemeyi alamazsınız.

Bu güncelemeyi yüklemediğin sürece bu tip uygulamalar ile uğraşmazsın.Yinede teşekkürler ablacığım. Mutlaka bu sorunla karşılaşanların işine yarayacaktır.


denge

Hımm demek ondan öyle oluyormuş.Teşekkürler Takeone

TakeOne

Rica ederim ablacığım, görevimiz. Aslında anlatılacak o kadar çok şey varki ! Ne burda konu açmakla dillendirilebilir nede başka yerlere sığar.

denge

Demek rahatsız olmuyorsun,memnun oluyorsun.O zaman sormak serbest mi?

Benden günah gitti. :D

TakeOne

Tabiki, samimiyetimden yoksa şüphen mi var ?

denge


Tabiki, samimiyetimden yoksa şüphen mi var ?


Yoo şüphem yok.Tamam anlaştık. ;)

TakeOne

Ne demişler ? Biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor.

karsak

işe yarıyor teşekkürler.

TakeOne


safosafosafo


Rica ederim ablacığım, görevimiz. Aslında anlatılacak o kadar çok şey varki ! Ne burda konu açmakla dillendirilebilir nede başka yerlere sığar.
kardeş işe yaramıyo ben 1.ciyi yaptım tık yok aynı..

TakeOne

Demekk ki yalnış yapmışsın.

sakaomer

arkadaş rar şifre yanlış diyor