Haberler:

Ey Rabbimiz! Unutur, ya da yanılırsak bizi sorumlu tutma! Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme! Bizi affet, bizi bağışla, bize acı! Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et." ( Bakara 286)

EŞarp Resimleri

Başlatan Þehadete Vurgunum, Haziran 01, 2009, 01:30:18 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Þehadete Vurgunum

Resulehasret

Rabbim nasip eylerde evlenirsem birgün, eşimin böyle çicekli, böcekli, rengarenk eşarp takmasına izin vermem. Eşarp bir gösteriş veya modaya uyarlanacak bir örtü değildir bence. Yani önemli olan amellerdir tabi, ama ben yine de hanımımın daha sade eşarpları tercih etmesini isterdim.

Þehadete Vurgunum

Rabbim nasip eylerde evlenirsem birgün, eşimin böyle çicekli, böcekli, rengarenk eşarp takmasına izin vermem. Eşarp bir gösteriş veya modaya uyarlanacak bir örtü değildir bence. Yani önemli olan amellerdir tabi, ama ben yine de hanımımın daha sade eşarpları tercih etmesini isterdim.

Konuyu acarken böyle yorumların geleceğini biliyordum,ama yinede acyım dedim.
Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür bende düşüncenize saygı duyuyorum...

inşallah eşinizde bu düşüncenize saygı duyar...

Resulehasret

Kardeşcan sanki bana gıcık oldun gibi bir his seziyorum. :))) haklısın kardeşim herkezin görüşü kendine, kimseyi yadırgamıyorum bu hususta.

Ama eşim bu düşünceme saygı duymak ve uygulamak durumunda. Eğer benim giyim tarzımda varsa bir uygunsuzluk, bende bütün raconlarımı atarım bir kenarı, :) eşimin dediğini yaparım.

Þehadete Vurgunum

Kardeşcan sanki bana gıcık oldun gibi bir his seziyorum. :))) haklısın kardeşim herkezin görüşü kendine, kimseyi yadırgamıyorum bu hususta.

Ama eşim bu düşünceme saygı duymak ve uygulamak durumunda. Eğer benim giyim tarzımda varsa bir uygunsuzluk, bende bütün raconlarımı atarım bir kenarı, :) eşimin dediğini yaparım.

Ben ve gıcıklık hiç alakam olmaz fakat sanki biraz yüzüm düştü:)

Ama eşim bu düşünceme saygı duymak ve uygulamak durumunda.
bu sözünüz ne alakası varsa bu aklıma geldi

KADININ CiHATI KOCASINA iTAAT ETMESiDiR yani bir bayan için en büyük cihat eşiymiş

ALLAH iyi insanla karşılaştırsın sizi amin :)

Resulehasret

Haziran 01, 2009, 02:17:46 ÖÖ Last Edit: Haziran 01, 2009, 02:19:47 ÖÖ by Resulehasret
  Amin inşaALLAH.. ALLAH razı olsun can kardeşim. Rabbim senide, hayırlı bir eş ile cihada dahil etsin. :)