Haziran 17, 2019, 10:50:38 ÖS
Haberler:

De ki: O bilgi, ancak Allah'a mahsustur. Ben ise sadece apaçýk bir uyarýcýyým. (Mulk -25)

Konu açacak üye kardeþlerim;

Başlatan umitergun, Eylül 20, 2008, 07:24:48 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umitergun

Eylül 20, 2008, 07:24:48 ÖÖ Last Edit: Eylül 20, 2008, 07:54:44 ÖÖ by MiM

Bu duyuruyu sevgili Fussilet, MiM, Samimi hocalarým ve diðer görevli yönetici kardeþlerim adýna yapýyorum...

Üyelerimiz, yeni üyelerimiz ve deðerli ziyaretçilerimiz....

Sizlere Serbest Kürsü Bölümünden bir uyarý/duyuru yapmak istiyorum...

Biz Fussilet.com Ailesi olarak her türlü, dini olsun olmasýn, bize yararý olacak her türlü paylaþýmý
yapan ve bu paylaþýmlarý yaparken de gereken her türlü özeni göstermeye azami olarak gayret ediyoruz.

Benim sizlerden ricam, Ekleyeceðiniz ve paylaþaðýnýz konularý kendi gönül süzgecinizden geçirerek acaba ben

bu paylaþýmým ile okuyan kardeþlerime faydalý oluyor muyum diye düþünmenizdir. Bu paylaþýmlarý yaparken

kullanacaðýnýz kelimeleri gerekli imla ve türkçe kurallarýna uyarak okuyan herkesin kolayca anlayabileceði

þekilde paylaþým yapmaya özen göstermenizi ve bu gösterdiðiniz özenin bizlere faydasýnýn mutlaka ve mutlaka olacaðýný düþünmelisiniz.

Bu konuya dikkat edeceðinizi düþünerek þimdiden sizlere teþekkür etmek istiyorum...

TÜRKÇEMÝZE SAHÝP ÇIKALIM. DÝLÝMÝZÝ KORUMAKLA BENLÝÐÝMÝZÝ KORUMUÞ OLURUZ...

garip_kul

uyarýna teþekkürler  yazýnýn sonunu okuyunca dedim mim hocamýz da mý yanýnýzdaydý  gercekten haklýsýn kardeþim o gönül süzgeci çok önemliii selam ve dua ile

MiM

Alıntı yapılan: Garip_kul - Eylül 20, 2008, 07:33:44 ÖÖ
uyarýna teþekkürler  yazýnýn sonunu okuyunca dedim mim hocamýz da mý yanýnýzdaydý  gercekten haklýsýn kardeþim o gönül süzgeci çok önemliii selam ve dua ile

gerekli düzeltmeleri yaptýktan sonra, þimdi yanýnda oldu. :))

samimi