Haziran 27, 2019, 04:12:48
Haberler:

Elif. Lâm. Mîm. Ýþte bu âyetler, hikmet dolu Kitab'ýn âyetleridir. (Lokman -1,2)

"Fenerbahçe ile anlaştı"

Balatan Fussilet, Eyll 22, 2012, 11:00:10 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

"Fenerbahçe ile anlaştı"

Fenerbahçe'nin, Spartak Moskova'nın golcüsüyle ara transfer dönemi için anlaştığı iddia edildi

Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik giriÅŸi yapmalısınız. Ãœye deÄŸilseniz tıklayın.

Rus basını; Fenerbahçe'nin, Spartak Moskova'da forma giyen Ari ile ara transfer dönemi için anlaşmaya vardığını öne sürdü.
Tden'de yer alan habere göre; 27 yaşındaki Brezilyalı golcü, ocak ayında Fenerbahçe'ye imza atmaya hazırlanıyor.
Ari'nin menajeri, "Fenerbahçe transferin son gününde teklifte bulundu. Etkileyici bir teklif yaptılar. 6 milyon Euro'ya bu transfer bitebilirdi ama olmadı. Bence ocak ayını bekliyorlar" dedi.Brezilya'dan 4 ekipten teklif aldıklarını da ifade eden Ari'nin menajeri, "Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek. Henüz yeni bir sözleşme teklifi almadık. Spartak Moskova sessizliğini koruyor" diye konuştu.FENERBAHÇE'YE GOL ATMIŞTIŞükrü Saracoğlu'nda 1-1 biten Şampiyonlar Ligi ön eleme rövanş maçında Ari, attığı golle Fenerbahçe'yi yıkan isim olmuştu.

[br]: "Fenerbahçe ile anlaştı"
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git