Haziran 27, 2019, 04:20:26 S
Haberler:

O ki, birbiri ile âhenktar yedi göðü yaratmýþtýr. Rahmân olan Allah'ýn yaratýþýnda hiçbir uygunsuzluk göremezsin. Gözünü çevir de bir bak, bir bozukluk görebiliyor musun? (Mulk -3)

Diyarbakır’da Erdoğan’ı 3 dilde karşılama

Balatan Fussilet, Haziran 03, 2012, 11:01:06 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Diyarbakır’da Erdoğan’ı 3 dilde karşılama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır gezisi öncesi hazırlıklar sürerken, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten tarafından havaalanı çıkışına Zazaca ve Kürtçe ''Hoş geldiniz” yazılı pankartlar asıldı.
AK Parti Diyarbakır Ä°l BaÅŸkanlığı 4. OlaÄŸan Kongresi ile 256 proje ve 39 tesisin açılışına katılmak üzere Diyarbakır’a gelecek olan BaÅŸbakan Recep Tayyip ErdoÄŸan gezisi öncesinde Diyarbakır polisi alarma geçti. Havaalanından programlarının bulunduÄŸu alanlara kadar BaÅŸbakanın güzergahı boyunca keskin niÅŸancılar binaların çatı katlarına yerleÅŸtirildi. Keskin niÅŸancılar çatılardan çevreyi dürbünlerle gözetlerken, geçiÅŸ güzergahında olası sıkıntılara meydan verilmemesi için panzer, TOMA ve zırhlı araçlarla polis ekipleri görevlendirildi. BAÅžBAKANA ÇOK DÄ°LLÄ° KARÅžILAMABaÅŸbakan ErdoÄŸan’ın gezisi öncesinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten tarafından havaalanı çıkışına asılan bir pankart dikkatleri çekti. Bir yanında BaÅŸbakan, diÄŸer yanında İçten’in fotoÄŸrafının yer aldığı pankartta Zazaca ve Kürtçe ''HoÅŸ geldiniz” anlamına gelen ifadeler kullanıldı. BAZI BÃ-LGELERDE KEPENKLER KAPANDIÃ-te yandan BDP Genel BaÅŸkanı Selahattin Demirtaş’ın dün yaptığı çaÄŸrılar üzerine Diyarbakır’da bazı esnaf BaÅŸbakan ErdoÄŸan’a tepki göstermek için kepenk kapattı. BaÄŸlar ilçesi KuruçeÅŸme ve Dörtyol mevkiinde bazı esnaf kepenk açmadı. Ã-te yandan BaÅŸbakan ErdoÄŸan’ın geliÅŸi nedeniyle Diyarbakır Havaalanı giriÅŸi polis ekipleri tarafından kapatıldı.

[br]: Diyarbakır’da Erdoğan’ı 3 dilde karşılama
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git