Haziran 27, 2019, 08:55:34
Haberler:

Yeryüzünü size boyun eðdiren O'dur. Þu halde yerin omuzlarýnda (üzerinde) dolaþýn ve Allah'ýn rýzkýndan yeyin. Dönüþ ancak O'nadýr.(Mulk -14)

'Aziz Yıldırım ölüm riski altında'

Balatan Fussilet, Haziran 01, 2012, 05:00:34 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

'Aziz Yıldırım ölüm riski altında'

AJANSLAR
Davada tanık olarak ifadesine başvurulan Aziz Yıldırım'ın doktoru Mustafa Serdar Erkan, Yıldırım'ın pankreas iltihabı nedeniyle hastaneye kaldırıldığını, bu rahatsızlığı olanın mutlaka hastanede yatması gerektiğini belirtti.
Yıldırım'ın avukatı, Mustafa Serdar Erkan'ın tanıklığının suçlamalarla ilgili olmadığını, Aziz Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili olduğunu kaydetti.
Yıldırımın avukatları, "Sanığın durumunu deÄŸerlendirilirken her türlü durumu göz önünde bulundurulmalı. Tutuklanmasından itibaren saÄŸlık sorunları var. Ã-zellikle son 10 günde hayatını tehdit eder durumda. Bunu da açıklamasını istiyoruz." dedi.
Yıldırım'ın pankreas iltihabı nedeniyle hastaneye yattığını ifade eden Erkan, "Pankras deÄŸerleri yüksek, iç kulaktan ya da beyinden kaynaklanan denge sorunu var" dedi. Aziz Yıldırım'ın avukatı Dede, "Aziz Yıldırım cezaevinde yaÅŸamını devam ettirebilir mi? Ã-lüm riski ne kadar?" diye sorması üzerine doktor Erkan, "Pankreas intihabı deÄŸerleri yüksek olan kiÅŸi hastane de olmalı. Bu ölümcül bir hastalık zaten. Hastane dışında kalmaması gerekir. Ã-lüm riski altındadır. Aziz Yıldırım'ın cezaevinde pazartesiden cumaya kadar yüzde 20 ölüm riski bulunmaktadır" diye cevap verdi.
Erkan, "Yıldırım, pankreas iltihabı nedeniyle hastaneye alındı. Kan şekeri kontrolsüz. Komplike böbrek kisti var. Beyin MR'ı yapılacak." açıklamasını yaptı.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 01.06.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: 'Aziz Yıldırım ölüm riski altında'
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git