Temmuz 18, 2019, 03:09:20 S
Haberler:

Allah size verdiði rýzký kesiverse, size rýzýk verebilecek olan kimdir? Hayýr, onlar azgýnlýk ve nefrette direnip durmaktadýrlar. (Mulk -20)

Şanlıurfa'da doktora bıçaklı saldırı

Balatan Fussilet, Mays 31, 2012, 05:00:31

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Şanlıurfa'da doktora bıçaklı saldırı

Şanlıurfa'da bir kişi, eşinin düşük yaptığını öğrenmesi üzerine tartıştığı doktoru bıçakladı. Aldığı bıçak darbeleri ile ağır şekilde yaralanan doktor, hastanede ameliyata alındı.
Edinilen bilgiye göre olay, OSM Ortadoğu Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Nasır K. tüp bebek yoluyla hamile olan ve muayene olmak için eşi Yüksel K.'yi OSM Ortadoğu Hastanesi'ne getirerek, sağlık kontrolünden geçirmek istedi. Nasır K. ve eşi Yüksel K., Tüp Bebek Uzmanı ve Bölge Sorumlusu Muhittin Hikmet Felli'nin, yanına gelerek muayene oldu. Muayene sonucunu açıklayan Dr. Muhittin Hikmet Felli, Yüksel K.'nin düşük yaptığını belirtti.
Bunun üzerine Nasır K. duruma sinirlenerek, Dr. Felli ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine Nasır K. yanında bulundurduğu bıçak ile Dr. Felli'ye saldırdı. Aldığı bıçak darbeleri ile yere yığılan Dr. Muhittin Hikmet Felli, ağır şekilde yaralandı. Hastanede hemen ameliyata alınan Dr. Felli'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Bu sırada olaya karışan Nasır K. hastane polisleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan Nasır K. ifadesi alınmak üzere Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Bıçaklanma anı ise saniye saniye hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 30.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: Şanlıurfa'da doktora bıçaklı saldırı
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
_____________________________________________
Bugün gam tekkegahýnda feda bir canýmýz vardýr
Gönül abdal-ý aþk olmuþ gelin kurbanýmýz vardýr
Çimende bülbülü gördüm yaman efgan ile söyler
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr


Urfalý Abdi


Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git