Haziran 27, 2019, 04:11:47
Haberler:

Güzel davrananlar için bir hidayet rehberi ve rahmet olmak üzere (indirilmiþtir). (Lokman - 3)

Mektupla özür de 15 yıl cezadan kurtaramadı

Balatan Fussilet, Mays 28, 2012, 05:00:34 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Mektupla özür de 15 yıl cezadan kurtaramadı

AA
Yavuz Selim Mahallesi ÇeÅŸme Sokak'ta bir süre önce gerçekleÅŸen olayda, Fatih Ã-zcan eÅŸi Eylem Ã-zcan ve arkadaÅŸları Nihat Bostancı evinde kiracı olarak kaldıkları Arife Muslu'nun evde yalnız kaldığı bir sırada ellerini baÄŸlayarak kolundaki altın bilezikleri alarak kaçtı.
Arife Mutlu'nun kendi imkanları ile kurtularak polise haber vermesi üzerine yakalanan zanlılar nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Mahkeme günü öncesinde cezaevinden Arife Muslu ve eşi Kamil Muslu'ya besmeleyle başlayan bir mektup yazan zanlılar, çok pişman olduklarını, maddi sıkıntıdan bu işe kalkıştıklarını belirterek, kendilerinden mahkemede şikayetçi olmamasını istediler.
Muslu ailesinin şikayetçi olmaktan vazgeçmediği dava Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesinde görülerek karara bağlandı. Mahkeme heyeti zanlılara 15 yıl hapis cezası verdi.
AA muhabirine açıklamada bulunan Kamil Muslu, zanlıları evine kiracı olarak aldığını belirterek, kendisinin evde olmadığı bir zamanda eşinin bileziklerini gasp ederek kaçtıklarını söyledi.
DuruÅŸma gününden önce zanlıların kendisine besmele ile baÅŸlayan bir mektup yazdıklarını bildiren Muslu, 'Fatih Ã-zcan eÅŸi Eylem Ã-zcan ve arkadaÅŸları Nihat Bostancı'yı ben affetsem de Türk adaleti af etmedi. Onlara acıdım evimi verdim, yardımda bulundum. Ama onlar yaÅŸlı eÅŸimin kolunu yaralayarak bilezikleri çıkardılar. Gereken cezayı aldılar. 15 yıl ceza herkese ders olsun. Türk polisine, Türk adeletine teÅŸekkür ederim' diye konuÅŸtu.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 28.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: Mektupla özür de 15 yıl cezadan kurtaramadı
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git