Haziran 27, 2019, 04:19:16 S
Haberler:

Elif. Lâm. Mîm. Ýþte bu âyetler, hikmet dolu Kitab'ýn âyetleridir. (Lokman -1,2)

Arnavutluk İran’ı tek golle geçti

Balatan Fussilet, Mays 28, 2012, 05:11:27

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Arnavutluk İran’ı tek golle geçti

İstanbul’da İran ve Arnavutluk A milli futbol takımları arasında yapılan hazırlık maçını Arnavutluk 1-0 kazandı..
Ä°ran: 0 â€" Arnavutluk: 1 Stat: Fiyapı Ä°nönü Hakemler: Hüseyin Göcek xxx, Cem Satman xxx, Erdinç Sezertam xxx Ä°ran: Ali Rıza xx, Safi xx (Dk. 46 Poladi xx), Hüseyni xx, Nekoonam xx, Sabari xx (Dk. 77 Demnavi xx) , Ansarifard xx (Dk. 67 Karimi x), Mahini xx (Dk. Agmili x), Teymourian xx, Montazert xx, Nuri xx (Dk. 58 Meidari x), Ebrahimi x (Dk. 66 Rezaei x) Arnavutluk: Erisha xx, Lila xx, Cana xxx, Veliu xx, Bulku xx (Dk. 90+1 Veliay -), Hyka x (Dk. 46 Saduku x), Vila xxx (Dk. 87 Tefik -), Lilay xx, Mavray xx, Cani xx (Dk. 69 Agolli x), Bakay xx (Dk. 79 Mergin xx) Gol: Dk. 60 Vila (Arnavutluk) Sarı Kartlar: Dk. 54 Ansarifard, Dk. 74 Poladi, Dk. 90+2 Nekoonam (Ä°ran) Ä°lk yarıda Arnavutluk daha organize ataklarla, Ä°ran kontra ataklarla pozisyon üretmeye çalıştı. Ä°ki takım da gol bulamayınca ilk devre 0-0 eÅŸitlikle tamamlandı. Ä°kinci devreye hızlı baÅŸlayan Ä°ran istediÄŸi golü bulamazken, 60. dakikada golü kendi kalesinde gördü. 60. dakikada saÄŸdan geliÅŸen Arnavutluk atağında Vila, ceza alanı dışından sert bir vuruÅŸla topu aÄŸlara gönderdi: 0-1. Disiplinli oyununu sürdüren Arnavutluk karşısında Ä°ran arzuladığı gole ulaÅŸamayınca karşılaÅŸmayı Arnavutluk 1-0 kazandı. -Notlar- KarşılaÅŸmaya Ä°stanbul’da yaÅŸayan Ä°ranlılar ve Arnavutlar ilgi gösterdi. Fiyapı Ä°nönü Stadı’nın kapalı tribün bölümünü yarısından fazlasını dolduran Ä°ranlılar ve Arnavutlar, takımlarını coÅŸkuyla destekledi. Maçın sonunda taraftarlar iki takımı da tribünlere çağırarak alkışladı. Arnavutluk takımının kaptanlığını Galatasaray’ın eski oyuncularından Lorik Cana yaptı. KarşılaÅŸmayı Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da izledi.

[br]: Arnavutluk İran’ı tek golle geçti
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git