Haziran 26, 2019, 10:15:02 S
Haberler:

Neredeyse cehennem öfkesinden çatlayacak! Her ne zaman oraya bir topluluk atýlsa, onun bekçileri onlara: Size, (bu azap ile) korkutucu bir peygamber gelmemiþ miydi? diye sorarlar. (Mulk -8)

Murat Naci Çoklu bronz madalya kazandı

Balatan Fussilet, Mays 27, 2012, 11:00:51 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Murat Naci Çoklu bronz madalya kazandı

Bilardo Şampiyonası finalinde Hollandalı Raimond Burgman’ı yenen Yunan bilardocu Filipos Kasidokostas şampiyon olurken, milli bilardocu Murat Naci Çoklu ise bronz madalya kazandı.
İstanbul’da gerçekleştirilen 69. 3 Bant Ferdi Avrupa Bilardo Şampiyonası finalinde Hollandalı Raimond Burgman’ı yenen Yunan bilardocu Filipos Kasidokostas şampiyon olurken, milli bilardocu Murat Naci Çoklu ise bronz madalya kazandı. Bahçelievler Siyavuşpaşa Spor Merkezi’nde, Bahçelievler Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen  organizasyonun son gününde yarı final ve final müsabakaları yapıldı. Çeyrek finalde Tayfun Taşdemir’i eleyen milli bilardocu Murat Naci Çoklu, yarı finalde Yunan bilardocu Filipos Kasidokostas ile karşı karşıya geldi. Yunan bilardocuya 40-20 mağlup olan Murat Naci Çoklu, yarı finalde Hollandalı Raimond Burgman’a 40-37 yenilen Alman Martin Horn ile birlikte üçüncülüğü paylaştı. Final maçında ise Yunan bilardocu Kasidokostas, Hollandalı Burgman ile karşı karşıya geldi. Rakibini 40-26 yenen 28 yaşındaki Kasidokostas, ilk Avrupa şampiyonluğuna ulaştı. Kasidokostas, kupasını Avrupa Bilardo Konfederasyonu (CEB) Genel Sekreteri Johny Houtsch’tan aldı. AA

[br]: Murat Naci Çoklu bronz madalya kazandı
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
_____________________________________________
Bugün gam tekkegahýnda feda bir canýmýz vardýr
Gönül abdal-ý aþk olmuþ gelin kurbanýmýz vardýr
Çimende bülbülü gördüm yaman efgan ile söyler
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr


Urfalý Abdi


Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git