Haziran 19, 2019, 07:29:50 S
Haberler:

Ve: Þayet kulak vermiþ veya aklýmýzý kullanmýþ olsaydýk, (þimdi) þu alevli cehennemin mahkûmlarý arasýnda olmazdýk! diye ilâve ederler. (Mulk -10)

BaÅŸkentte fuhuÅŸ operasyonu

Balatan Fussilet, Mays 26, 2012, 05:00:34 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

BaÅŸkentte fuhuÅŸ operasyonu

TAHÄ°R ALPEREN / ANKARAAnkara'da yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuÅŸ yaptırdıkları iddia edilen 27 kiÅŸi gözaltına alındı. Bir buçuk yıl önce polise sığınan yabancı uyruklu bir kadın, liderliÄŸini Dursun U.'nun (45) yaptığı çetenin kendilerine zorla fuhuÅŸ yaptırdığını anlattı. Harekete geçen polis, çeteyi takibe aldı. Çetenin Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Ã-zbekistan'dan kadınları iÅŸ bulma yalanıyla Türkiye'ye getirilerek fuhuÅŸ yaptırıldığını belirlendi.
Çete'nin ayrıca emekli öğretim görevlisi Aydın D.'ye (66) 25 bin lira karşılığında 17 yaşındaki yabancı uyruklu Ş.A'yı sattığı ortaya çıktı. Polisin 30 ayrı adrese düzenlediği operasyonda 27 kişi gözaltına alındı. Bir yıldır çetenin elinde olduğununu söyleyen Ş.A. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda koruma altına alındı. Dursun U. ve Aydın D.'nin de aralarında bulunduğu 17 kişi adliyeye sevk edildi.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 26.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: BaÅŸkentte fuhuÅŸ operasyonu
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git