Haziran 24, 2019, 08:03:02 S
Haberler:

Neredeyse cehennem öfkesinden çatlayacak! Her ne zaman oraya bir topluluk atýlsa, onun bekçileri onlara: Size, (bu azap ile) korkutucu bir peygamber gelmemiþ miydi? diye sorarlar. (Mulk -8)

Erzurum’da okul müdürüne bıçaklı saldırı

Balatan Fussilet, Mays 25, 2012, 11:01:12 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Erzurum’da okul müdürüne bıçaklı saldırı

Erzurum’un Palandöken ilçesindeki Yıldızkent Nafizbey Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Kenan Kaya, okul önünde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.
Kenan Kaya, öğlen saatlerinde kimliÄŸi henüz belirlenemeyen iki kiÅŸinin bıçaklı saldırısına uÄŸradı. Bacağından ve başından yaralanan Kaya, ambulansla Erzurum Bölge EÄŸitim ve AraÅŸtırma Hastanesi’ne kaldırıldı.Olayın ardından hastaneye gelerek Kaya’nın saÄŸlık durumu hakkında bilgi alan Vali Yardımcısı Ã-mer Hilmi Yamlı, hastane çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, ÅŸunları söyledi: ”Okul müdürümüzün saÄŸlık durumu iyi, hayati tehlikesi yok. Olayla ilgili iki kiÅŸi gözaltına alındı. Olayın ardından müdür bey hastaneye kaldırılarak gereken müdahale yapılmıştır. Åžu an kontrol amaçlı müşahede altında tutuluyor. Gözaltına alınan ÅŸahıslardan birinin geçen yıl okuldan atıldığı, diÄŸerinin ise okul dışından olduÄŸu öğrenildi.”Gözaltına alınan C.T ile S.Ç’nin emniyetteki iÅŸlemlerinin devam ettiÄŸi öğrenildi.Ã-te yandan, EÄŸitim-Bir-Sen Erzurum 2 No’lu Åžube BaÅŸkanı Zinnur ÅžimÅŸek, bıçaklama olayının ardından, Nafizbey Ticaret Meslek Lisesi öğretmenlerinin pazartesi günü derse girmeyerek olayı protesto edeceklerini söyledi. AA

[br]: Erzurum’da okul müdürüne bıçaklı saldırı
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git