Haziran 26, 2019, 08:10:49 S
Haberler:

Güzel davrananlar için bir hidayet rehberi ve rahmet olmak üzere (indirilmiþtir). (Lokman - 3)

Teröristler 10 köylüyü kaçırdı

Balatan Fussilet, Mays 25, 2012, 11:01:05 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Teröristler 10 köylüyü kaçırdı

AJANSLAR
Bayırlı Köyü Muhtarı Aziz Doğan AA muhabirine yaptığı açıklamada, 22 Mayıs gecesi köye gelen PKK'lıların köyde ikamet eden Yılmaz ve Çelik ailelerinin evlerini basarak 1'i kadın 10 kişiyi kaçırdıklarını söyledi. 
Muhtar Doğan, köylüleri Emine Çelik, Mahfuz Çelik, Mehmet Çelik, Yaşar Çelik, Ahmet Alkin, Eşref Yılmaz, Ramazan Yılmaz, Mehmet Emin Yılmaz ve Şahabettin Yılmaz ile köyde misafir olarak bulunan Nuri Alpaslan'dan haber alamadıklarını belirtti.
Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristler tarafından kaçırılan köylülerin isimleri belirlenirken, konu ile ilgili soruşturma ve tahkikat başlatıldığı açıklandı.
Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak yaptığı açıklamada, Lice ilçesi Bayırlı köyü Sağlık Mahallesi'ne gelen bir grup bölücü terör örgütü mensubu teröristin yaşları 18 ile 65 arasında olan biri bayan 10 vatandaşı yanlarına alarak götürdüklerini söyledi. Vali Toprak, konu ile ilgili gerekli takibat ve soruşturma başlatıldığını belirtti.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 25.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: Teröristler 10 köylüyü kaçırdı
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git