Haziran 19, 2019, 06:58:51 S
Haberler:

Ama onu (azabý) yakýndan gördükleri zaman, inkâr edenlerin yüzleri kararacak ve (kendilerine): Ýþte sizin isteyip durduðunuz budur! denecektir. (Mulk -26)

Mardin'de KCK operasyonu

Balatan Fussilet, Mays 23, 2012, 05:00:36 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

Fussilet

Mardin'de KCK operasyonu

MARDÄ°N (AA)
Nusaybin, Derik ve Dargeçit ilçesinde terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması olduğu iddia edilen KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması olduğu gerekçesiyle KCK'nın gençlik yapılanmasına yönelik Nusaybin, Derik ve Dargeçit ilçesinde faaliyet gösterdikleri tespit edilen ve bu ilçelerde meydana gelen bombalama, molotofkokteyl ve havai fişekli korsan gösteri eylemlerini organize ederek, eylemlere aktif olarak katıldıkları tespit edilenlerin yakalanmasına yönelik saat 05.00'de eş zamanlı operasyon düzenlendi.
Operasyonda, 6 kişi gözaltına alındı. Evlerde yapılan aramada bol miktarda örgütsel doküman ele geçirildi.
Gözaltına alınan 6 kişinin Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusu sürüyor.
YAYIN TARÄ°HÄ°: 23.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

[br]: Mardin'de KCK operasyonu
içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

Urfalý Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...

Yukar git