Haziran 27, 2019, 08:12:40 ÖÖ
Haberler:

Ona âyetlerimiz okunduðu zaman, sanki bunlarý iþitmemiþ, sanki kulaklarýnda aðýrlýk varrmýþ gibi büyüklük taslayarak yüz çevirir. Sen de ona acýklý bir azabýn müjdesini ver! (Lokman -7)

Akýllý Tahta Nedir?

Baţlatan Fussilet, Mayýs 12, 2011, 10:57:00 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fussilet

Mayýs 12, 2011, 10:57:00 ÖS Last Edit: Mayýs 13, 2011, 01:54:29 ÖÖ by Fussilet
 SĂĽper Tahta Nedir?   AkĂ˝llĂ˝ tahta; bir program vasĂ˝tasĂ˝ ile yapĂ˝lan bir sanal tahta uygulamasĂ˝dĂ˝r.
Kalem hareketleri Bilgisayardaki Programla Projeksiyona aktarýlýr. Böylece tahtada yazý görüntüsü oluþur.
Tahtada yaptýðýnýz uygulamalarý sesli ve görüntülü kaydedebilirsiniz, kaydettiðiniz görüntülerden çýktý alabilirsiniz veya istediðiniz adreslere e-mail (elektronik posta) yoluyla gönderebilirsiniz. Sanal tahta ile çok geniþ bir alaný kaydýrmak suretiyle tahta olarak kulllanabilirsiniz.
Tahtayý silmeden birçok sayfa açýp yazmaya devam edebilirsiniz. Akýllý tahta bilgisayarýnýzý tahta üzerinden kullanmanýza imkan sunar. Çünkü; bilgisayarýnýzýn monitörürnün görüntüsü projeksiyon vasýtasý ile tahtaya yansýtýlýr kalem etkileþimi ile yansýyan görüntünün üzerinden bilgisayarý kontrol etme imkaný tanýr.
Farklý tahta renkleri ve yazý renkleri seçenekleri ile istediðiniz renkte tahtaya istediðiniz renkte yazý yazabilirsiniz. Yazdýðýnýz yazýyý kolayca silebilirsiniz. Ýnternetteki eðitim programlarýný tahtadan takip edebilir ve internet sayfalarý üzerinde yazý veya renklendirme uygulamalarý yapabilirsiniz. Eðitim uygulamalarýný interaktif olarak yapabilirsiniz.
dijital kalem2 (2)
eðitimde gün geçtikçe

• biliĂľim

•    
  • teknolojileri ile ders iĂľlenmeye baĂľlanĂ˝yor. Bunlardan biri de akĂ˝llĂ˝ tahta. nedir,

•    
  • kolaylýðý

•    
  • nedir, projeksiyon makinasĂ˝ olmadan çalýþýr mĂ˝?

Bilgisayarýnýza baðlýyacaðýnýz USB kablosu ve projeksiyon cihazý

•    
  • yardĂ˝mĂ˝

•    
  • ile AkĂ˝llĂ˝ tahta yĂ˝ interaktif çözĂĽmleriniz için kullanabilir, AkĂ˝llĂ˝ tahta ĂĽzerinde elektronik kalemi ile yapacaĂ°Ă˝nĂ˝z her

•    
  • iĂľlemi

•    
  • eĂľ zamanlĂ˝ olarak

•    
  • bilgisayarĂ˝nĂ˝za

•    
  • iletebilir ve tĂĽm verilerinizi kaydedebilirsiniz.
    Elektronik kalem, Akýllý tahta üzerinde Mouse gibi hareket ederek her türlü dosya ve sunumlarýnýza

•    
  • kolayca

•    
  • ulaĂľmanĂ˝zĂ˝ saĂ°lar.
    Özel programý ve kullanýmý

•    
  • kolay

•    
  • araç

•    
  • paleti sayesinde istediĂ°iniz renk ve kalĂ˝nlĂ˝kta dijital olarak, AkĂ˝llĂ˝ tahta ĂĽzerinde yazĂ˝lar yazabilir ve çizimlerinizi zevkli hale dönĂĽĂľtĂĽrebilirsiniz.
    Akýllý tahta elektronik silgisi sayesinde size istenmeyen bilgilerinizi silme özelliði sunar.

YAKLAĂžIK

•    
  • FĂťYATLARI

•    
  • 900-1000 EURO CĂťVARIDIR

içimdeki tüm putlarý kýrdým ve sana yöneldim Rabbim...
Bu geliþimi kabul et, beni benden al, beni sana baðýþla...
-Fussilet-
Dili kahhar ile her dem gül-i handanýmýz vardýr

UrfalĂ˝ Abdi

Oruç nedir?, Orucu Bozan Haller ,  Ramazan Orucu...