Haziran 25, 2019, 02:05:50 ÖÖ
Haberler:

Þimdi (düþünün bakalým), yüz üstü kapanarak yürüyen mi (varýlacak) yere daha iyi eriþir, yoksa doðru yolda düzgün yürüyen mi?(Mulk -21)

AVG Anti-Virus Free 9.0.707.1765

Baţlatan TakeOne, Kasým 13, 2009, 12:00:45 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TakeOne

AVG anti-virüs yazýlýmýnýn yalnýzca ev kullanýcýlarýna yönelik ücretsiz versiyonu.

[URL=http://www.yukle.tc][IMG]http://img284.yukle.tc/images/297001.png[/img][/URL][/CENTER]

Eski adý Grisoft olan AVG Technologies firmasýnýn antivirüs yazýlýmlarýnýn ücretsiz olan bu versiyonu oldukça yaygýn bir kullanýma sahip. AVG Anti-Virus Free bir antivirüs yazýlýmýnda olmasý gereken temel özelliklere sahip; virüs veri tabanýnda hýzlý güncelleþtirmeler, kolay kullaným arayüzü, sistem kaynaklarýnýn düþük kullanýmý, otomatik güncelleþtirme özellikleri, gerçek zamanlý koruma, e-posta korumasý, geliþmiþ tarama ve temizleme özellikleri programýn temel özelliklerini oluþturuyor.

Virüslere, casus yazýlýmlara, reklam amaçlý yazýlýmlara ve truva atlarýna karþý koruma saðlayan Anti-Virus & Anti-Spyware, siz sörf yaparken sizi zararlý web sayfalarýna karþý gerçek zamanlý koruyan LinkScanner Active Surf-Shield, Google, Y a h o o ve MSN/Live aramalarýnda elde edilen tüm arama sonuçlarýnýn güvenilirlik seviyesini anlýk olarak gösteren LinkScanner Search-Shield ücretsiz olarak sunuluyor. Web Kalkaný, Anti-Rootkit, Kimlik Koruma, Güvenlik Duvarý, Anti-Spam ve Ücretsiz Destek ise yalnýzca ücretli versiyonlarda yer alýyor. Kurulum paketi ayrýca opsiyonel olarak AVG Security Toolbar adýnda, LinkScanner araçlarýna kolay ulaþým ve bütünleþik arama özelliði saðlayan bir araç çubuðu içeriyor.

Yazýlýmýn yeni sürümleri Türkçe dil desteðine sahip.

[B]Programý indirmek için aþaðýdaki linki týklayýnýz.[/B]

http://portal.cizgi.com.tr/software/download.aspx?id=6306