Haziran 25, 2019, 01:32:55 ÍÍ
Haberler:

Ama onu (azab├Ż) yak├Żndan g├Ârd├╝kleri zaman, ink├ór edenlerin y├╝zleri kararacak ve (kendilerine): ├Ł├żte sizin isteyip durdu├░unuz budur! denecektir. (Mulk -26)

G├╝ZeLi Seven G├ťZEL ! SANA Feda Edece├░im G├╝zeLLikLer Ver...!

Ba■latan ...Tefekk├╝r..., Ekim 30, 2009, 12:37:22 ÍÍ

« ÷nceki - sonraki »

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

...Tefekk├╝r...

G├╝zeli Seven G├╝zel! Sana Feda Edece├░im G├╝zellikler Ver!

G├╝zeli seven Rabbim, benim i├žimi nurlar├Żnla g├╝zelle├żtir… ├Ł├žimin g├╝zelli├░iyle davran├Ż├żlar├Żm nurlans├Żn!…

G├Âzlerimin bak├Ż├ż├Żnda Sen olmal├Ż, kirpi├░imin ucundaki damlada Sen parlamal├Żs├Żn!…

Senin yolunda ├žal├Ż├ż├Żrken yoruldu├░um i├žin dinlenmeliyim… rahat├Żm da Senin i├žin olmal├Ż yani…

Uykumda Seni say├Żklamal├Ży├Żm…

Yollar├Żm Sana gelmeli hep! D├Ânse dola├żsa yine Seni bulmal├Ż adreslerim!

Hayat├Żmdaki her ciddi ad├Żm├Ż Senin i├žin atmal├Ż, yine Senin i├žin ko├żmal├Ży├Żm, Senin yolunda…

Affetmeyi seven Rabbim, affedilmenin huzurunu ya├żatt├Żr bana… G├╝nahkar kulunun tek tesellisi; Senin huzurunda af dilerken, s├╝z├╝len g├Âzya├żlar├Żd├Żr…

Bunca g├╝nah├Żma ra├░men, beni bir nebze rahatlatan; t├Âvbe etmeyi nasip eden Rabbimin, kullar├Żn├Ż affetmeyi sevmesidir…

Senden koparma beni! Sensiz b├Żrakma kalbimi… Senden uzak kal├Żnca; ├Âyle aciz, ├Âyle ├žaresizim ki…

Seninleyken huzurum dorukta; sanki her ├żey, her g├╝zel ├żey benim, t├╝m mutluluklar benimle…

D├╝nyan├Żn t├╝m ├ži├žeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam…

En g├╝zel s├Âzleri kullansam Senin i├žin, hep Seni s├Âylesem konu├żtu├░umda; Seni anlatmaya yine doyamam!

Dostlar├Żn├Ż sevsem; kalplerinde Sen ya├ż├Żyorsun diye… T├╝m yaratt├Żklar├Żna ibretle baksam; Seni hat├Żrlat├Żyor diye… ├Ł├žimdeki sevgiye dair ne varsa

yapsam; Seni sevmeye yine doyamam!

Kulunu affeder misin Rabbim; beni Sana adasam?!

G├╝zeli seven g├╝zel! Sana feda edece├░im g├╝zellikler ver!

AL├Żnt├Ż...
Rabbim,her vesiLede SEN├ŁN keremin sakl├Żd├Żr,
SebepLer say├Żs├Żnca hamd SANA....

“Benimdir” diye bildiklerim Senindir
Beni bende olanlara bende etme
“Ben” diye bildi├░im de Senin emrindir
Beni bende b├Żrak├Żp Senden etme
Rabbim, y├╝z├╝m├╝ Sana d├Ând├╝m
G├Ânl├╝m├╝ de Sana ├ževir
Rabbim, bir Seni bir bildim
Sevdalar├Żm├Ż Sende bitir...

MiM

├žok ho├ż bi yaz├Żyd├Ż ger├žekten. keyifle okudum. te├żekk├╝rler tefekk├╝r ablam. y├╝re├░inize sa├░l├Żk.

vuslat_ebedi82

Dua niyetine in├ż............Ellerine sa├░l├Żk ablam.........Zevkle okudum.............