Haziran 24, 2019, 08:08:23 S
Haberler:

De ki: Suyunuz çekiliverse, söyleyin bakalým, size kim bir akar su getirebilir? (Mulk -29)

SoBe

Balatan istigfar, Ekim 16, 2009, 01:28:55

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

istigfar

gizlenmek nasýlmýþ deyip merak edip bir kaç gündür gizlenip ,yani sobe oynayarak geliyordum foruma. çoook sýkýcýymýþ itiraf edeyim.bu  arada gizlenen arkadaþlarý da göremeyince ebe misali caným çok sýkýlýyor. çook sýkýcý bu durum. lütfen arkadaþlar bu gizlenme iþinden vazgeçin. ben sizi çok özlüyorum . isminizi görmek insanýn içini rahatlatýyormuþ meðer. ayný mekanda oturup sohbet etmek gibi.ya da kordinatör olan gizlenenleri görebiliyorsa o nu bari öðretin ki çaktýrmadan seyredeyim sizi...
  bu arada kesinlikle belirli bir limitten sonra yazý yazamýyorum. bu sorunuma fussilet hoca dahil kimse cevap bulmadý.bir harf bile yazarken yazýlar kayýyor görünmüyor.çok sýkýcý çoook

dostlar olmadan ne zor þu dünya,
bir gönül vermiþki yaradan, içine sýðýyor dünya,
bir kiþi bile bazen koca bir dünya, ya,
abý hayat mýþ dost þu aciz cana.
    ÝSTÝGFAR

Bevadih

senin tarafýndan söbelenmek güzel can istiðfar...sessiz kalamazdým bu nidaya...

söbele.. elin bende olsun .... ;)

istigfar

Alnt yaplan: Bevâdih - Ekim 16, 2009, 01:32:47

koca bir dünya iþte can bevadih ablammm . seni nasýl seviyorum bir bilsen.sen sakýn sessiz kalma ,ne olur. gülmek konuþmak ,muhabbet sana çoook yakýþýyor

GöNüLBaÐý

Ýstigfarým canýmýn içi kardeþim benim çok haklýsýn bence de sobeeeeeeee !!! yeter yaw gizlendiðiniz ... azýcýk canlanýn yahu .. :)  ne bu sanki yastayýz ya :(

Bevadih

Alnt yaplan: istigfar - Ekim 16, 2009, 01:52:53
Alnt yaplan: Bevâdih - Ekim 16, 2009, 01:32:47

koca bir dünya iþte can bevadih ablammm . seni nasýl seviyorum bir bilsen.sen sakýn sessiz kalma ,ne olur. gülmek konuþmak ,muhabbet sana çoook yakýþýyor

Rabbim razý olsun ..
Bende seni seviyorum yüreðime akan güzellik...

Neþem yok ama uzun sürmeyecek inþallah ....

Sanada "derviþ edasý" ile yüreðini paylaþmak çok yakýþýyor bitanem  ;)

istigfar

Alnt yaplan: GöNüLBaÐý - Ekim 16, 2009, 02:02:40
Ýstigfarým canýmýn içi kardeþim benim çok haklýsýn bence de sobeeeeeeee !!! yeter yaw gizlendiðiniz ... azýcýk canlanýn yahu .. :)  ne bu sanki yastayýz ya :(

canýmýn içi gönül baðý kardeþim,iyiki varsýn..seni  çok seviyorum .. baksana daha kendimizden baþkasýný sobeliyemedik

GöNüLBaÐý

Alnt yaplan: istigfar - Ekim 16, 2009, 02:28:10
Alnt yaplan: GöNüLBaÐý - Ekim 16, 2009, 02:02:40

canýmýn içi gönül baðý kardeþim,iyiki varsýn..seni  çok seviyorum .. baksana daha kendimizden baþkasýný sobeliyemedik

SaðoL sen de ... iyi ki varsýn ... sobeleriz yahu :)

Bevadih

sen üzülme yeterki...! burdayým sobele hadi:)

GöNüLBaÐý

be miiiiiiiiii :))))))) Sobeeeeeeeeee Bevadiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhh :))

istigfar

Alnt yaplan: Bevâdih - Ekim 16, 2009, 02:31:56
sen üzülme yeterki...! burdayým sobele hadi:)

saðým solum ,
caným, gözüm ,
sobe sobe caným bitanem ablacýðým. beni kýrmadýðýn için sana ne kadar minnettarým .derviþlik iþe yaradý ,ben derviþ deðilim dedikçe, derviþ ettin bizi, bir postumuz eksik. :D

MiM

Alnt yaplan: istigfar - Ekim 16, 2009, 01:28:55
gizlenmek nasýlmýþ deyip merak edip bir kaç gündür gizlenip ,yani sobe oynayarak geliyordum foruma. çoook sýkýcýymýþ itiraf edeyim.bu  arada gizlenen arkadaþlarý da göremeyince ebe misali caným çok sýkýlýyor. çook sýkýcý bu durum. lütfen arkadaþlar bu gizlenme iþinden vazgeçin. ben sizi çok özlüyorum . isminizi görmek insanýn içini rahatlatýyormuþ meðer. ayný mekanda oturup sohbet etmek gibi.ya da kordinatör olan gizlenenleri görebiliyorsa o nu bari öðretin ki çaktýrmadan seyredeyim sizi...
  bu arada kesinlikle belirli bir limitten sonra yazý yazamýyorum. bu sorunuma fussilet hoca dahil kimse cevap bulmadý.bir harf bile yazarken yazýlar kayýyor görünmüyor.çok sýkýcý çoook

dostlar olmadan ne zor þu dünya,
bir gönül vermiþki yaradan, içine sýðýyor dünya,
bir kiþi bile bazen koca bir dünya, ya,
abý hayat mýþ dost þu aciz cana.
    ÝSTÝGFAR

can istigfarým, güzel kýzým,
valla ne iyi ettin de sobeledin þu bizim sitenin uykucu tembellerini...
(aramýzda kalsýn, bu aralar bende onlardan biriyim! :D )
yav sen gelince siteye hareket gelmiþ, bereket gelmiþ, seheryeli gibi canlara inþirah veren meltemler, misk-ü amber kokular gelmiþ...

onun içindir iþte, sen abinin bi denecik gülüsün!

...Tefekkür...

bu saatte kim sobe'ler ki beni... :(

Caným istigfarým iyiki varsýn yaaa.... ;)
Rabbim,her vesiLede SENÝN keremin saklýdýr,
SebepLer sayýsýnca hamd SANA....

“Benimdir” diye bildiklerim Senindir
Beni bende olanlara bende etme
“Ben” diye bildiðim de Senin emrindir
Beni bende býrakýp Senden etme
Rabbim, yüzümü Sana döndüm
Gönlümü de Sana çevir
Rabbim, bir Seni bir bildim
Sevdalarýmý Sende bitir...

GöNüLBaÐý

Tefekkürümmmmmmmm sobeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

liprade

Ortaya çýkalým he mi..? :) Derviþ yüreðini kýrmamak lazým...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

yeþeren

eee bende geldim...Ebe kimdi ?

Yukar git