Haziran 20, 2019, 11:15:10 ÖS
Haberler:

O, gökleri görebildiðiniz bir direk olmaksýzýn yarattý, sizi sarsmasýn diye yere de ulu daðlar koydu ve orada her çeþit canlýyý yaydý. Biz gökyüzünden su indirip, orada her faydalý nebattan çift çift bitirdik. (Lokman -10)

Utanýyorum insanlýgýmdan..

Baţlatan ..EvĂľan.., Ekim 13, 2009, 03:15:41 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

..EvĂľan..

Utanýyorum kendimden!

ZulĂĽm görĂĽp acĂ˝ çekerken kardeĂľlerim,ben hala kendi heveslerimin kucaĂ°Ă˝ndayĂ˝m.BugĂĽn nasĂ˝l daha fazla rahat ederim kaygĂ˝sandayĂ˝m….

Utanýyorum kendimden!

Dört çocuĂ°unu, ailesini kaybettiĂ°i halde”ELHAMDULĂťLLAH”diyen filistinli kardeĂľime,bacaklarĂ˝ koptuĂ°u halde ölĂĽme bir adĂ˝m kaldýðý halde “ĂžEHADET”getirmeyi unutmayan gence raĂ°men,baþýmdaki küçük bir aĂ°rĂ˝yĂ˝ dert ettiĂ°im için….

Utanýyorum insanlýðýmdan!

Yahudi soysuzunun bunca zulmĂĽne raĂ°men,hala coca cola içebildiĂ°im,hala nestle yiyebildiĂ°im ve hala ariel deterjan kullanabildiĂ°im için.Bir yahudi için ne kadar mĂĽslĂĽmanĂ˝ öldĂĽrse o kadar sevap sayĂ˝lĂ˝rken,benim hala onlarda insan dediĂ°im için…

Utanýyorum anneliðimden!

Bir yahudi kadĂ˝n için sayĂ˝larĂ˝nĂ˝n artmasĂ˝ adĂ˝na,doĂ°urabildiĂ°i kadar çocuk doĂ°urmasĂ˝ bir Ăľeref iken,hala doĂ°um kontrolĂĽ Ăľart dediĂ°im ve ikiden fazla çocuĂ°u olanlarĂ˝ kĂ˝nadýðým için.Onlar aile baĂ°larĂ˝nĂ˝ zedeler kaygĂ˝sĂ˝yle evine televizyon almazken,benim avrupa yakasĂ˝nĂ˝ çocuklarĂ˝mla rahatlĂ˝kla seyredebildiĂ°im için…

Utanýyorum müslümanlýðýmdan!

AĂ°lama duvarĂ˝nĂ˝n karþýsĂ˝nda gözyaĂľlarĂ˝ ile aĂ°layan,bir ibadet ruhu ile mĂĽslĂĽmanĂ˝ katleden,katlettikçe mutlu olan katile raĂ°men,namazlarĂ˝mĂ˝ hafife aldýðým,gĂĽnlerce kapaĂ°Ă˝ açýlmadan duran kitabĂ˝mĂ˝ okumadýðým,bir gece kalkĂ˝pta kardeĂľlerime dua edemediĂ°im için….

Yüzüne bakamýyorum kardeþim!

Sen yĂ˝llardĂ˝r bulduĂ°un bir kuru lokmaya ,bir yudum suya þükrederken etsiz yemek piĂľiremediĂ°im,tatlĂ˝sĂ˝z yapamadýðým,bugĂĽn ne piĂľirsem sorusunu kafamdan atamadýðým için…..

sen acĂ˝lar içinde kĂ˝vranĂ˝rken,seni televizyonda bile görmeye tahammĂĽl edemeyip televizyonu kapattýðým için….

Affýný diliyorum Allahým!

Bu fĂĽtursuz hallerim,duasĂ˝z dillerim,Ă˝slanmayan gözlerim,yardĂ˝msĂ˝z ellerim için.KaygĂ˝sĂ˝z bir duruĂľ sergilediĂ°im için.Sorumsuz insanlýðým ve mĂĽslĂĽmanlýðým için senin affĂ˝nĂ˝ diliyorum….

Bize yardým et Allahým!

Sorumluluktan kaçan inanç ucuzluĂ°una karþý bize yardĂ˝m et.Basiretimizi ferasetimizi,bilincimizi artĂ˝r.Bize ĂĽmmet ruhunu yaĂľat,”Ăťman bir nimettir”bu nimeti bize fazlasĂ˝yle ver AllahĂ˝m.Gaflet uykumuzdan uyandĂ˝r,ĂĽzerimize oynanan oyunlarĂ˝ farkedebilmeyi bize nasip et…

Zalimleri kahret Allahým!

KardeĂľlerimin ve bizim onurumuzu çiĂ°neyen,akla gelmeyen zulĂĽmleri yapan,tek kendini insan sayan bu Ăľerefsiz mahluklarĂ˝ KAHHAR isminle kahret AllahĂ˝m.OnlarĂ˝n yokoluĂľunu,kahroluĂľunu,onlarĂ˝ elim azabĂ˝nla cezalandĂ˝rdýðýn gĂĽnĂĽ bizede göster.Kalplerine korkunu sal,onlarĂ˝n gözĂĽnde mĂĽslĂĽmanĂ˝ heybetli ve bĂĽyĂĽk göster AllahĂ˝m.Sen bĂĽyĂĽkler bĂĽyĂĽĂ°ĂĽsĂĽn,onlarĂ˝n saltanatĂ˝nĂ˝ en kĂ˝sa zamanda yerle bir et AllahĂ˝m.OnlarĂ˝ kahret,onlarĂ˝ kahret,onlarĂ˝ kahret AllahĂ˝m……(

Bevadih