Haziran 26, 2019, 06:48:56
Haberler:

Eðer onlar seni, hakkýnda bilgin olmayan bir þeyi (körü körüne) bana ortak koþman için zorlarlarsa, onlara itaat etme. Onlarla dünyada iyi geçin. Bana yönelenlerin yoluna uy. Sonunda dönüþünüz ancak banadýr. O zaman size, yapmýþ olduklarýnýzý haber veririm. (Lokman -15)

:::Dua kardeþliði:::

Balatan zeliha, Mays 07, 2008, 06:17:16 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

zeliha

Sizi dualarýnda unutmayan,Rahmana her el açýp dua ettiðinde sizin isminizi de samimi olarak anan bir Dua Kardeþiniz olsun istemez misiniz?

Ýnþallah bu güzel sitemizden kendimize "Dua Kardeþi" edinelim.Katýlmak isteyen herkes buraya mesajýný yazsýn ve yazýlan mesajlar sonucunda bir Dua Kardeþliði listesi oluþturalým.

Liste tamamlandýktan sonra  o isimleri kura çekerek ikiþer ikiþer eþleþtirelim Ýnþaallah.Her iki isim birbirini her duasýnda hatýrlayan "Dua Kardeþi" olsun. Katýlmak isteyenler buyursun.

zeliha

Bu konuya yazýlan mesajlarý silmek zorunda kaldým arkadaþlar. Hakkýnýzý helal edin. Siz ne zaman kura çekelim derseniz o zaman çekelim. Bir daha karýþýklýk olmasýn. Dua kardeþliðine katýlanlarý yazýyorum. Eðer baþka katýlmak isteyen varsa mesajlarýný yazsýnlar.

zeliha
rumeysa
zülüf
Resulehasret
FoLCaN
DAMRAM
Sukut
nazlým
Garip_kul
israaa
MiM
mehru

Bevadih

Güzel bir fikirmiþ...ama talep olmamýþ... :-\

Hayat geçirebiliriz inþALLAH eðer ilgilenen varsa ::)

yusuf2006

esselamu aleyküm kardeþlerim. Beni de bu halkaya dahil edin inþaallah.  Çok müþkülüm. Zordayým dostlarým.
Allah rýzasý için acil dua edin efendim......  ALLAHA EMANET OLUNUZ.

Yara ßenim

ve aleykum selam Rahman gönüllerdekini bilendir hakkýnýzda ne uygun görmþþse hayýrlara vesile kýlsýn inþALlah

Bevadih

Rabbim kalbinizdeki hayýr ise nasip etsin..

melek_03

merhaba arkadaşlar ben üye oldum buraya dua kardeşliği gerçekten çok hoşuma gitti ve şuan gerçekten duaya çok ihtiyacım var çok kötü durumdayımm çünkü din kardeşlerinin birbirine yaptığı dua çok makbulmuş ne olur kura çekilsin biran önce birbirimiz için dua edelim

aztu_ester

Mays 10, 2010, 10:30:58 S #7 Last Edit: Mays 13, 2010, 10:48:08 by ...Tefekkür...
güzel fikir arkadaslar bende isterim ki dua kardeþim olsun,eðer dua kardeþim olmak isteyen...SÝZE dua etsin ÝNÞAALLAH....

RABBÝM Yar ve yardýmcýnýz olsun.....

Lütfen inceliyelim................http://www.fussilet.com/forum-kurallari-t7589.0.html

FersahFersah

Beni de yazar mýsýnýz ? kardeþim için dua etmek istiyorum :D

Yukar git