Temmuz 18, 2019, 02:56:48 S
Haberler:

Güzel davrananlar için bir hidayet rehberi ve rahmet olmak üzere (indirilmiþtir). (Lokman - 3)

KALBÝMÝN SADECE BÝR SAYFASI.

Balatan AZERBAYCAN QIZI, Eyll 27, 2009, 10:18:28 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

AZERBAYCAN QIZI

Eyll 27, 2009, 10:18:28 S Last Edit: Eyll 27, 2009, 10:23:15 S by AZERBAYCAN QIZI
ÝÇÝM YANIYOR BAK ALEV-ALEV.
NASIL BAKASIN,GÖRMÝCEKSÝN KÝ..HEM ZATEN GÖRSEN NE OLUR,GÖRMESEN NE OLUR.BÝLE-BÝLE ATMADINMI BENI ATEÞE?HER GÜN BÝR AZ DAHA ERÝYÝP YOK OLDUÐUMU GÖRMÜYORMUYDUN SANKÝ??NEDEN O ZAMAN ALEVLENEN KÜÇÜK ATEÞE SU DÖKMEDÝN?
BAK O ZAMANLAR SU DÖKSEN ÞÝMDÝ NE BEN YANMAZDIM,NE DE SEN VÝCDAN AZABI ÇEKMEZDÝN.DÝÐÝLMÝ??
AH BEE..AZMI DEDÝM UZAKLAÞ BENDEN,AZMI DEDÝM KALBÝMÝZ KIRILACAK,AÞKA ÝNANMIYORUM,ZATEN SONRADAN ÜZÜLÜCEZ,ÞÝMDÝDEN ÜZÜLSEK NE OLUR..AMA DÝNLEYEN NERDEE..
ÝÞTE DÝNLEMEZSEN BÖYLE OLUR..YAHUU,BÖYLE OLUR DÝYORUM DA,SANA BÝR ÞEY OLDUÐU YOK KÝ..SENÝ BANA ALIÞTIRAN,ÞÝMDÝYSE KOPARAMAYAN BENÝM.EE ÜZÜLEN DE BENÝM,DOÐAL OLARAK.AMA SEN BELKÝ DE 3 GÜN SONRA YENÝ BÝR KIZA KALBÝNÝ AÇARSIN,EE O DA BELKÝ KABUL EDER,ÖYLECE MUTLU OLURSUN,GÜLNAREYÝ DE UNUTURSUN GÝDER...SANKÝ HÝÇ OLMAMIÞIM GÝBÝ..
AMMMMAN...NE OLUCAK KÝ,BEN DE UNUTURUM.KALA KALA SANA MI KALDIM SANKÝ. O KADAR KÝÞÝ VAR KÝ BANA KALBÝNÝ AÇAN.BEN DE BÝRÝNE "EVET" DERÝM,OLUR BÝTER..HEM BELKÝ ONU SENDEN BÝLE ÇOX SEVERÝM....
HEYYY,ORDA DUR ÝÞTE.. BAK ÞÝMDÝ ÇOX BÜYÜK  Y A L A N  SÖYLEDÝM.......!
Q A R A B A Р BÝZÝMDÝR,HER ZAMAN DA BÝZÝM OLACAQ!

BÝR MÝLLETÝK,ÝKÝ DÖVLET-AZERBAYCAN TÜRKÝYE.

Yukar git