Haziran 27, 2019, 08:36:32
Haberler:

Elif. Lâm. Mîm. Ýþte bu âyetler, hikmet dolu Kitab'ýn âyetleridir. (Lokman -1,2)

ANNE TERLIGI:))

Balatan DAMRAM, Eyll 15, 2009, 11:11:11 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

DAMRAM

Geldiði yer: avustralyalýlarýn bumerangýnýn atasýdýr, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner

Ýçeriði: radyoaktif madde içermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kýsa süreli noktasal fiziki acýlar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde uçma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanýmý kolay silah 1400 metre mesafeden nokta atýþ yapabilen silahlarý yaratan insanlarýn geçmiþlerinde olduklarýný düþündügüm ev esyasýdýr
isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amaçlýyken aksiyon antrenmani halini alýr hayatýmda gördüðüm ilk kýrmýzý renkteki tomahawk fuzesidir

Kullanýmý: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtýr bu silahýn türk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandýklarý aþikardýr

þöyle ki;
anne, terligi fýrlattýktan hemen sonra þu sözü sarfeder "getir o terligi çabuk!"( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atýyon dimi  )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektir zira bu cümle tamamen kurbaný bir ikilemin icine sürüklemek icin söylenmiþtir siz kizgin bir anneye silahýný teslim etmekle, istedigini yapmayarak anneyi daha cok kýzdýrmak arasýnda bir secim yapmaya zorlanýrken pattt! ikinci terligi yersiniz
ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
getir dedim sana o terlikleri!!!
terligin verdigi zarar yasadýðýnýz psikolojik çöküntüye oranla bir hiçtir

BakaLým o terLikten zamanýnda yemeyen varmý ?

kurtlarvadisi

HAdeKa

:D :D :D :D :D :D

annem bana çabuk bana oklavayý getir derdi ben de yok yaaa getireyim de döv demi derdim :D :D

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

DAMRAM

Alnt yaplan: HAdeKa - Eyll 15, 2009, 11:15:38 S
:D :D :D :D :D :D

annem bana çabuk bana oklavayý getir derdi ben de yok yaaa getireyim de döv demi derdim :D :D
oklavayý genelde ben kulanýyorum anemde ne bulursa onla hehe

kurtlarvadisi

HAdeKa

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

DAMRAM

kurtlarvadisi

KARANFÝL

Benim bu bahsedilen terlikle hiç bir fiziki temasým olmamýþtýr.Annemden dayak yememiþimdir.O en çok abimle olan kavgalarýmýzda sinirlenirdi.Ben hep haklý çýkan ve abim tarafýndan ezilen taraf olduðum için olan zavallý abime olurdu  :D ;D

DAMRAM

Alnt yaplan: KARANFÝL - Eyll 17, 2009, 02:10:59 S
Benim bu bahsedilen terlikle hiç bir fiziki temasým olmamýþtýr.Annemden dayak yememiþimdir.O en çok abimle olan kavgalarýmýzda sinirlenirdi.Ben hep haklý çýkan ve abim tarafýndan ezilen taraf olduðum için olan zavallý abime olurdu  :D ;D
VÝS ABÝNÝMÝ EZDÝNÝZ KIZ CADI :)) DUYGU SÖMÜRÜSÜYLE BENIM CADI HATUNDA ÖLE KIZLAR HEP BÖLE CIRTLAKMI OLUYOR DUYGU SÖMÜRÜSÜYLE

kurtlarvadisi

HAdeKa

(nesibe_hatun)

du bakiyim ben kaçkere yemisim hatirlamiyom ama 2  3 kere yedim herhal 

ey memleket ey

Yukar git