Kasım 18, 2018, 11:47:47 ÖÖ
Haberler:

Eğer onlar seni, hakkında bilgin olmayan bir şeyi (körü körüne) bana ortak koşman için zorlarlarsa, onlara itaat etme. Onlarla dünyada iyi geçin. Bana yönelenlerin yoluna uy. Sonunda dönüşünüz ancak banadır. O zaman size, yapmış olduklarınızı haber veririm. (Lokman -15)

NicK DeĞiŞiMLeRi

Başlatan MiM, Eylül 14, 2009, 07:36:03 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şehadete Vurgunum

Alıntı yapılan: MiM - Haziran 05, 2010, 12:13:58 ÖS
gız urfalı, şimdi sen bana "yaşlandın, bunadın" mı demek isteyon he! :D

estağfirullah hocam,ilk sayfada yazdığınız için görmediğinizi tahmin etmiştim :)
bende yardımıco maya calıştım ... yoksaa maşallahınız var hocam hep böle olun inşallah

basri_fethi

Şubat 11, 2011, 02:27:17 ÖS #46 Last Edit: Şubat 11, 2011, 06:41:18 ÖS by liprade
sayın MİM Kardeşim, erdem1111 nickli yazıları lütfen "Allah " Rızası için , hakkın hatırı için siler misiniz. rica ettim zira özel bir durum.Allah Rızasını geri çevirmek iy bir şey değil. söylediğim sözler için kırdıysam kusura bakılmasın.öfkelendim.

Not: Mail adresi vermek sitemizce yasak olduğundan tarafımdan silinmiştir. Ayrıca isteğiniz dikkate alınacaktır inşallah.

MiM

Alıntı yapılan: basri_fethi - Şubat 11, 2011, 02:27:17 ÖS
sayın MİM Kardeşim, erdem1111 nickli yazıları lütfen "Allah " Rızası için , hakkın hatırı için siler misiniz. rica ettim zira özel bir durum.Allah Rızasını geri çevirmek iy bir şey değil. söylediğim sözler için kırdıysam kusura bakılmasın.öfkelendim.

bilir misin erdem kardeşim, bundan bir yıl önceydi... bu sitenin kurucusu fussilet hoca sizi çok sevdiğini, sessiz sedasız yazdığınız o güzel yazılarınız sebebiyle sizi çok takdir ettiğini ve keşki bütün üyelerimiz erdem kardeşimiz gibi müeddep ve rıza-i ilahiye muvafık amel içinde olabilseler demişti. inanır mısın hocanın bu sözleri nerdeyse beni bile kıskandırmıştı. bu yüzden olacak sanırım size karşı benim içimde de büyük bir sempati oluşmuştu size karşı...

sora geçenlerde bir an karşımda o dehşetengiz yazılarınızı gördüm. gözlerime inanamadım. yemin ederek söyleyim size, "acaba ben rüya falan mı görüyorum!" diye kendimden şüpheye düştüğüm bile oldu.
bi türlü mana verememiştim ne olduğuna... hala da veremediğim gibi...

burada olan bütün mesajlarınızın tamamı her bir müslümanın yazmaktan gurur duyabileceği, iftihar edebileceği evsafta güzel şeylerdi. tabii son yazdıklarınız hariç!

çünkü asıl utanılacak şeyler onlardı.

yakıştıramadım kardeşim, ayıp ettiniz gerçekten. bir din kardeşimize olan bütün hüsn-i zannımızı berhava ettiniz...

yazık ki, çok yazık!

kısa sürede silinmeye çalışılacaktır inşaallah.
çünki artık yazdıklarınızın da hiçbir önemi ve ehemmiyeti kalmamıştır bizler için.

MiM

erdem isminizle beraber bütün mesaj ve iletileriniz silinmiştir kardeşim.
selametle...

MiM

Hey dünya be, ne günlerdi...
Bütün sevdiklerimiz, kardeşlerimiz...
Uçup gittiler.
Savrulduk hepimiz bir yana...
Kimi Facebook, kimi Twiteer, kimi bilmem nerede.
Ne ki hiçbir yerde burada olan samimiyet, sevgi, muhabbet olmadı.
Oralarda kalabalıktı belki insanlar, ama kalplerimiz çok daha yalnızlaştı sanki.
Allahtan en büyük dileğim, bu kahrolası Amerika icat ettiği bütün sosyal medya batakhaneleriyle beraber kendisi de batıp gider bir gün!

Yukarı git