Temmuz 17, 2019, 08:31:07
Haberler:

Küçümseyerek insanlardan yüz çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme. Zira Allah, kendini beðenmiþ övünüp duran kimseleri asla sevmez.  (Lokman -18)

NicK DeÐiÞiMLeRi

Balatan MiM, Eyll 14, 2009, 07:36:03 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

MiM

Alnt yaplan: LinA - Eyll 15, 2009, 04:49:10
bilmeyenler için söylemekte fayda var:

evet, aynen öyle ablasý!
çünkü bu bilgiler sadece MiM Hocaya lazým deðil demi! :D

DAMRAM

MÝM HOCAM HÝC DEGISIKLIGE UGRAMAYAN BEN SEN FUSSILET HOCA OLDU DEGILMI DEGISEKMI ISMIMIZI NEDERSIN BIR DEGISIKLIGE IHTIYACIMIZ VARMI BENIM YOK SAHSEN COK SEVDIGIM ISIMLER VAR AMA  DAMRAMLA TANINIYORUM BEN SANALDA OLMUYOR YANI

kurtlarvadisi

Büþra

Alnt yaplan: MiM - Eyll 15, 2009, 04:54:07

Aslýna bakarsanýz bu bilgiler Mim Hocaya bile lazým deðil ama yine de sadece Mim Hocamýn bilmesi benim için kafi!!(korkarým bu yorumdan sonra sitedekiler beni burda yaþatmaz :D)

DAMRAM

Alnt yaplan: LinA - Eyll 15, 2009, 05:03:21
Alnt yaplan: MiM - Eyll 15, 2009, 04:54:07

Aslýna bakarsanýz bu bilgiler Mim Hocaya bile lazým deðil ama yine de sadece Mim Hocamýn bilmesi benim için kafi!!(korkarým bu yorumdan sonra sitedekiler beni burda yaþatmaz :D)
KIZ NEDEN YASATMAYAK ASK OLSUN SEN BÜSRASIN ADIN DEGISTI SENMI DEGISTIN DELÜ SIZ ADINIZI DEGISENIZ BILE ARTIK TANIYORUZ SIZI MERAK ETME

kurtlarvadisi

Büþra

Alnt yaplan: DAMRAM - Eyll 15, 2009, 05:06:42

KIZ NEDEN YASATMAYAK ASK OLSUN SEN BÜSRASIN ADIN DEGISTI SENMI DEGISTIN DELÜ SIZ ADINIZI DEGISENIZ BILE ARTIK TANIYORUZ SIZI MERAK ETME

Damram ablam!! Bitanesiniz.. :-*

MiM

Alnt yaplan: DAMRAM - Eyll 15, 2009, 04:59:55
MÝM HOCAM HÝC DEGISIKLIGE UGRAMAYAN BEN SEN FUSSILET HOCA OLDU DEGILMI DEGISEKMI ISMIMIZI NEDERSIN BIR DEGISIKLIGE IHTIYACIMIZ VARMI BENIM YOK SAHSEN COK SEVDIGIM ISIMLER VAR AMA  DAMRAMLA TANINIYORUM BEN SANALDA OLMUYOR YANI

evet ablam,
biz üç dinazor kaldýk diyelim! :D
biz deðiþtiremeyiz galiba...
zor biraz...
sahi yav, bi de liprade var...
günahýný almayým garibimin,
o da hiç deðiþmedi...

HAdeKa

ben de deðiþtirmedim bi kere hatta her sitede HAdeKa yýmdýr... (abim sen |YOLCU| diye deðiþtirmiþtin hadi hadi)

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

DAMRAM

Alnt yaplan: MiM - Eyll 15, 2009, 05:09:42
MÝM HOCAM HÝC DEGISIKLIGE UGRAMAYAN BEN SEN FUSSILET HOCA OLDU DEGILMI DEGISEKMI ISMIMIZI NEDERSIN BIR DEGISIKLIGE IHTIYACIMIZ VARMI BENIM YOK SAHSEN COK SEVDIGIM ISIMLER VAR AMA  DAMRAMLA TANINIYORUM BEN SANALDA OLMUYOR YANI

evet ablam,
zor biraz...
o da hiç deðiþmedi...
HE VALLAH LIBRADEDE DEGISMEDI YAHU HOCAM NE GÜZEL BULDUN ÖLE ÜC DINAZOR YANI PARDON 4 DINAZOR HEHEH ALLAH SENI IKI CIHANDADA AZIZ ETSIN YAHU HOCAM

kurtlarvadisi

HAdeKa

Alnt yaplan: DAMRAM - Eyll 15, 2009, 05:15:28

evet ablam,
zor biraz...
o da hiç deðiþmedi...
HE VALLAH LIBRADEDE DEGISMEDI YAHU HOCAM NE GÜZEL BULDUN ÖLE ÜC DINAZOR YANI PARDON 4 DINAZOR HEHEH ALLAH SENI IKI CIHANDADA AZIZ ETSIN YAHU HOCAM

BANA NE ÝÞTE 5 DÝNOZORLAR :D :D :D

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

DAMRAM

Alnt yaplan: HAdeKa - Eyll 15, 2009, 05:17:39

evet ablam,
zor biraz...
o da hiç deðiþmedi...

NEKADAR ESKISIN DE BAKKAM KIZ ADIMIZA BINA DIKECEKLER YAKINDA BIZIM DELÜYASDA ESKI ISIMDE ESKI UNUTMA

kurtlarvadisi

MiM

Alnt yaplan: LinA - Eyll 15, 2009, 05:03:21

sözlerindeki ironiyi, imayý farkettim abisinin gülü...
ben þahsým adýna çok sevindim ve teþekkür ederim, ama...
kesinlikle bilmeni istediðim biþey var... geçmiþte olan ufak tefek bazý tatsýzlýklar sakýn seni yanýltmasýn ablam...

bu sitede herkes seni çok seviyor, urfalý gibi, hadeka gibi ve diðer herkes gibi...
inan bana, bunu bütün samimiyetimle söylüyor ve inanýyorum ki bu böyledir!

Büþra

Eyll 15, 2009, 05:27:03 #26 Last Edit: Eyll 15, 2009, 05:31:33 by LinA
Alnt yaplan: MiM - Eyll 15, 2009, 05:20:33

sözlerindeki ironiyi, imayý farkettim abisinin gülü...
....

Yok estaðfuruLLah Hocam..Ben kimseyi üzecek biþeyi ima etmek istememiþtim..Kaldý ki buna da hakkým yok zaten..Sadece size hakettiðiniz bir  iltifatý dile getirmeyi  hedeflemiþtim ama beceremedim ..Affediniz.. :)

*Ve ALLAH þahit ki ben de bu sitedeki abi ve ablalarýmý çok seviyorum..Evet,daha çok sevdiðim insanlar var..Daha az sevdiðim insanlar var..Ama nefret ettiðim hiç kimse yok..Emin olun..

Bevadih

evet ablam,
zor biraz...
o da hiç deðiþmedi...

Yahu Deðerli insanlar...

MiM abim nasihatlarý yazýlarý ile ekol...

Fussilet desen imza sahibi..Temalarý var...

eee DAMRAM da marka..:)

Liprade deseni arýzalýnýn teki...Deðiþimi asla sevmez :D

Deðiþemezsiniz tabiki...!

**Bizim sanalda dikili  bir taþýmýz,imzamýz mý  var?.Kafamýza estikce ,canýmýz sýkýldýkca deðiþtirýyoruz...iyi de oluyor :)

Veee Fussilet'in giriþine heykelinizi dikeceðýz  :D 8)

denge

HAdeKa

Alnt yaplan: DAMRAM - Eyll 15, 2009, 05:19:18
Alnt yaplan: HAdeKa - Eyll 15, 2009, 05:17:39

evet ablam,
zor biraz...
o da hiç deðiþmedi...

NEKADAR ESKISIN DE BAKKAM KIZ ADIMIZA BINA DIKECEKLER YAKINDA BIZIM DELÜYASDA ESKI ISIMDE ESKI UNUTMA

olsun biz nick deðiþmemesinden bahsediyoruz
tamam ben de "1 MAMUTUM" O ZAMAN HIH..
çýktým aranýzdan :(

Yukar git