Haziran 27, 2019, 04:20:04 ÍS
Haberler:

Lokman, o├░luna ├Â├░├╝t vererek: Yavrucu├░um! Allah'a ortak ko├żma! Do├░rusu ├żirk, b├╝y├╝k bir zul├╝md├╝r, demi├żti. (Lokman -13)

moderat├Âr psikolo├░a giderse

Ba■latan yasminn, Temmuz 22, 2009, 11:36:38 ÍÍ

« ÷nceki - sonraki »

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

yasminn

Temmuz 22, 2009, 11:36:38 ÍÍ Last Edit: Temmuz 22, 2009, 12:57:20 ÍS by yasminn
Moderat├Âr psikolo├░a gitmi├ż Psikolog sormu├ż sorununuz nedir diye?

Moderat├Âr anlatm├Ż├ż: "Ben demi├ż baz├Ż konular├Ż kilitleyemiyorum ├ľrne├░in daha ├Ânce verilmi├ż bir konu a├ž├Żld├Ż├░├Żnda o konuyu kilitleyemiyorum ├çok iyi niyetli bir insan├Żm kimsenin ├╝z├╝lmesini istemiyorum ama y├Ânetimle de aram├Żz a├ž├Żlacak l├╝tfen yard├Żm edin" demi├ż

Psikolog iyice dinledikten sonra ertesi g├╝ne randevu vererek bir daha gelin g├Âr├╝├żelim demi├ż

Modarat├Âr ertesi g├╝n yine gitmi├ż

Psikolog sormu├ż sorununuz nedir diye? Bizim moderat├Âr birkez daha anlatm├Ż├ż Psikolog bu sefer 2 g├╝n sonraya yine randevu vererek tekrar gelin g├Âr├╝├żelim demi├ż

Moderat├Âr 2 sonra tekrar gitmi├ż psikolo├░a Psikolog tekrar sormu├ż sorununuz nedir diye Moderat├Âr gayet sakin bir ├żekilde yeniden cevaplam├Ż├ż Bu sefer psikolog 3 g├╝n sonraya randevu vermi├ż

3 g├╝n sonra moderat├Âr tekrar gitmi├ż psikolo├░a

Psikolog sanki moderat├Âr├╝ ilk kez g├Âr├╝yormu├ż gibi birkez daha sormu├ż sorununuz nedir diye?

Moderat├Âr bakm├Ż├ż olacak gibi de├░il en sonunda ├ž├Żld├Żrm├Ż├ż ba├░├Żrarak: "Be adam bu soruyu her geli├żimde tekrar soruyorsun daha ├Ânce cevaplad├Żm ya" demi├ż

Psikolog: "iyide o konularda daha ├Ânce verildi bana ba├░├Żraca├░├Żna git konular├Ż kilitle" demi├ż

:D :D