Temmuz 18, 2019, 01:31:15 ÖS
Haberler:

Ona âyetlerimiz okunduðu zaman, sanki bunlarý iþitmemiþ, sanki kulaklarýnda aðýrlýk varrmýþ gibi büyüklük taslayarak yüz çevirir. Sen de ona acýklý bir azabýn müjdesini ver! (Lokman -7)

412 Metredeki CAM BALKON

Başlatan DAMRAM, Temmuz 16, 2009, 05:42:38 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMRAM

[CENTER][I][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]ABD'nÝn Chicago kentinde bulunan 422 metre yüksekliðindeki 108 katlý Sears Kuleleri'nin 103'üncü katýna tamamen camdan bir balkon yapýldý. Ýsteyen, 5 santimetre kalýnlýðýndaki bu balkondan 412 metre aþaðýyý izleyebiliyor.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1695/82620625.jpg[/img][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/CENTER]

kurtlarvadisi

garip_kul

ilginç ve o kadarda korkunç geldi bana yükseklik korkum yok ama korktum bu bir itirafdýr :D

tetri bici

Oradan aþaðýya atlayacaksýn müthiþ bir duygu

liprade

Asla o konumda düþünemiyorum... Çocuklardaki cesaretin % 0,1'i bile yok bende... Bakmasý bile ürkütücü...

Sýratta, yükseklik korkusu mazeret olmaz deðil mi..?

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

Bevadih

Alıntı yapılan: tetri bici - Temmuz 17, 2009, 06:14:37 ÖS
Oradan aþaðýya atlayacaksýn müthiþ bir duygu

:) Süper olur ama akýl kalýrmý sonunda bilemem:)

Ama þöyle bir manzara görseydim beton yýðýnlarý deðilde uçsuz bucaksýz bir derya diðer yerlerde  çaðlayan þelaleler ve olaðanüstü yeþillikler...

Mest olurdum her halde...O zaman baþým dönerdi iþte :)

Hamd ettirecek herþeyde görmemiz gereken Rabbimizi hissedeceðiz ..Süper olurdu..
Bu his;
Daðýn  zirvelerine ki Nasuh Mahruki (Bir daðcýnýn güncesi)nde anlatmýþt ve birde uçakta bu hissedilir diye düþünüyorum..Senai Demirci abinin bir anlatýmý vardý..Allah'a yakýn olmak diye..

Nerde nereye ...Damram teþekkürler yahu neler hatýrlattýn :)

sukut

pewww orda olmak vardý çay içmek için

þeyda

Müthiþ bir heyecan bu orada olsaydým heyecandan kesin titrerdim ama güzel :)

Bevadih

Alıntı yapılan: sukut - Temmuz 19, 2009, 07:32:38 ÖS
pewww orda olmak vardý çay içmek için

Yahu sukud hocam :)
Çay ne içecen burada.. sizin oralar daha güzeldir bu beton yýðýný ruhsuz görüntüden:)

sukut

þeyda

Afedersiniz ama siz böyle birþey yapacak olsaydýnýz , eminim tüm dünya televizyonlarý sizi görüntüler, ardýndan da size reklam teklifleri yaðardý  ;) :)

Bevadih

Sukud hocam "kiþisel mesaj"ýnýza gözüm takýlarak derim ki olmayýn orda siz:)

Mazallah :)

sukut

HAdeKa

huuuu müthiþ orda olmak isterdim..

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]