Haziran 19, 2019, 06:57:36 ÖS
Haberler:

De ki: Sizi yeryüzünde çoðaltýp yayan O'dur; ancak O'nun huzuruna gelip toplanacaksýnýz. (Mulk -23)

ISTANBUL VE BOÐAZ

Başlatan tetri bici, Temmuz 08, 2009, 10:44:27 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

liprade

Alıntı yapılan: tetri bici - Temmuz 08, 2009, 10:53:19 ÖS
http://img199.imageshack.us/i/img00631v.jpg/][/URL]

Çok ustaca ve simetrik bir çekim... Dopdolu bir kare...

Boðazý bu açýdan hiç görmemiþtim... Gerçi çok gördüðüm de söylenemez ya neyse...

Çok beðendim...

Emeðinize saðlýk tetri bici...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

tetri bici

teþekkürler Liprade beni izlemeye devam et ozaman resimlerimi atmaya  daha yeni baþladým ;)

þeyda

En sonuncusu ve bir üsttekine bayýldým gidip gördüðüm yerler ama burada bi baþka güzel çýkmýþ
Emeðinize saðlýk :)

Bevadih

Alıntı yapılan: tetri bici - Temmuz 08, 2009, 11:01:34 ÖS
resimlerimi atmaya  daha yeni baþladým ;)

Hadi bakalým ...:)...Vira..

Ebatlar güzel,çekimler harika...

Ýzlemedeyiz..

Doðal çekimleri çok seviyorum...Ve bunlarda hoþ..Teþekkürler...

liprade

Alıntı yapılan: tetri bici - Temmuz 08, 2009, 11:06:51 ÖS
http://img199.imageshack.us/i/img00551e.jpg/][/URL]

Tetri bici, Ýstanbul'u sevmiyorum derken sevdirecek bana bu kareler... Muhteþem bunlar... Çok beðendim... Çekimler ustaca... Sanki farklý bir boðazý sergiliyorsunuz...

Sað alttaki dalgayý sevdim... Farklý, manidar geldi...

20:03:34 zamanlý karenin sað altýndaki bordo renkli metal gözüme battý... Ama o da harika...

Emeðinize saðlýk...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

HAdeKa

Alıntı yapılan: tetri bici - Temmuz 08, 2009, 11:01:34 ÖS
teþekkürler Liprade beni izlemeye devam et ozaman resimlerimi atmaya  daha yeni baþladým ;)

ayy tv gibi oldu "reklamlardan sonra burdayýz, bizi izlemeye devam edin" der gibi :D

af buyrun ;)

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]