Haziran 19, 2019, 08:00:04 S
Haberler:

O kimseler, namazý kýlarlar, zekâtý verirler; onlar ahirete de kesin olarak iman ederler. (Lokman -4)

BAHÇEMÝN GÜLLERÝ

Balatan tetri bici, Temmuz 01, 2009, 01:07:57

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

,,,

Ýçim açýldý resmen..Her yer Gül kokusuna bezenmiþ gibi teþekkürler Soner..

Rusenim

Alnt yaplan: tetri bici - Temmuz 01, 2009, 05:03:09
teþekkür ederim deðerli arkadaþým resimleri büyüttüðün için ben büyütmeyi bilmiyorum artýk yavaþ yavaþ öðreneceðim telefon ile çektim Çiçekleri çok severim özelliklede Gülleri 

Rica ederim ne demek .. sayende göz ziyafeti çektim ..

tetri bici

rusenim arkadaþým þu resim büyütme iþini ya bana öðtet yada bana öðretirmisin veya manzara resimleri atmýþtým onlarýda büyütürsen sevinirim RABBÝM YAR ve YARDIMCIN OLSUN

HAdeKa

çok guzeller maaþallah
ama bunlarý hepsi gul deðil ki )))

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

tetri bici

dahlia arkadaþým resimçekmeyi çok seviyorum çokta resmim var fakat buraya aktarýnca ufak gözüküyor resimleri büyük olarak yollamak istiyorum fakat bilmiyorum nasýl büyüyor bana yardýmcý olursanýz sevinirim teþekkür ederim

liprade

Alnt yaplan: tetri bici - Temmuz 01, 2009, 01:20:56

Çiçeklerin hepsi güzel lakin þuradaki patika yolu çok beðendim... Koþasým geldi...

Oldukça ustaca çalýþmalarýnýz var...

Ellerinize saðlýk tetri bici...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

Bevadih

Bu kareleri görünce ;Benim çiceklerim,sizinkileri döver diyesim geldi:)

Bende çok seviyorum...Telle sürekli çekerim...Ve beðendim bakýþ açýlarýnýzý ..Hoþtu...Eyvallah..

Yukar git