Haziran 25, 2019, 09:43:20 ÖÖ
Haberler:

Yahut gökte olanýn üzerinize taþ yaðdýran (bir fýrtýna) göndermeyeceðinden emin misiniz? Ýþte (bu) tehdidimin ne demek olduðunu yakýnda bileceksiniz!(Mulk -16)

CuMA notLaRý/11

Başlatan MiM, Mayıs 22, 2009, 04:14:15 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MiM

Alıntı yapılan: Bevadih - Mayıs 23, 2009, 12:58:57 ÖÖ
Deðerli abiciðim eklediðiniz an  okudum muhteþem lezzetli anlatýmla sunulmuþ güzelliði,

Diyorum ya abim...

Sanki yüreðinizi de içine katarak hacc haritasý çiziyorsunuz..Sevgi ile his ile,gözlem ile..

Merakla ve dua ile bekleyenlerdenim abim....Muhabbetle....

Not..Bu bigilerin çýktýsýný alýyorum..Kendime ve sevdiklerime veriyorum..Bunun içinde  teþekkür ederim abilerin bitanesi...!

ah benim güzel ablam, yüreðinizden bal damlýyor... keþki dediðiniz kadar olabilseydi... keþki layýk olabilseydim teveccühlerinize... elimden geldiðince yansýtmaya çalýþsamda asýl güzel olan o güzel topraklarýn kendisi ve sizin yüreklerinizdir. biz sadece arada vasýta olmaya çalýþan bir kalemiz, o kadar...

güzel ve tamamlayýcý katkýnýz için çok teþekkür ediyorum ablam. çok hoþ olmuþ. yüreðine saðlýk.

MiM

Bizim cuma notlarý filmi bu bölüm ile kopuvermiþ... yani, mekkeyi yazmýþtýk da, medine serüveni yarým kalmýþtý... onu da bölüm bölüm olarak getirmek istiyorum ki, tamamlansýn. sonra normal seyir içinde devam edeceðiz bi iznillah...

liprade

Bu çok harika olur. O manevi havayý tekrar etmemize vesile olacaðýnýz için Allah c.c razý olsun hocam.

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

MiM

Alıntı yapılan: liprade - Nisan 02, 2010, 11:34:01 ÖÖ
Bu çok harika olur. O manevi havayý tekrar etmemize vesile olacaðýnýz için Allah c.c razý olsun hocam.

Rabbim senden de razý olsun sevgili liprade... teþekkür ediyorum abisi...
gecikmeli de olsa!