Haziran 27, 2019, 04:21:02 S
Haberler:

O ki, birbiri ile âhenktar yedi göðü yaratmýþtýr. Rahmân olan Allah'ýn yaratýþýnda hiçbir uygunsuzluk göremezsin. Gözünü çevir de bir bak, bir bozukluk görebiliyor musun? (Mulk -3)

Hangi üyeyi merak ediyorsunuz..

Balatan þeyda, Mart 17, 2009, 09:56:03 S

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

SeLMa

Alnt yaplan: Bevadih - Eyll 03, 2009, 06:40:03 S
Yüreði elinde güzelliðim benim .

ÝnþALLAH bir gün oda  nasip olur .Seninle yanyana muhabbet ne tatlý olur eminim:)

Liprade'yine merak edýyorsun :) Arýza'lýn teki iþte :D Latife tabiki kalite kumaþtan benim kardeþim:)

insaallah canim ablam...liprade' ye gelince kaliteli kisi zaten kendini övmeyen mütevazi çizgisini bozmayan kisidir onun arizasi" benlik duygusudur ..herkes öyle arizali olsa keske  :D...iyilige dair ne varsa kalite zirvede maasallah :)

Bevadih

SeLMa

bardak

Selamun Aleykum kardeþlerim...

Selma bacým sayesinde ilk kez bir yazý yazýyorum buraya ama hepinizin yazýlarýný herdaim takip ediyorum inþaallah...Rabbim cümlenizden razý olsun...

Güzel yürekli Selma'cým sen herþeyin en masumlarýný hak ediyorsun...O Kadar masum ve temiz bir yüreðin ve yüzün var ki hç kimse býrakmak istemez..Evet benim gibi vefasýzlýk yapan olabilir ama oda bizim kusurumuzdur...
Her istediðini versin O sana...Hayýrlý edip versin...Senin gibi süsleyip püsleyip versin........Helhasýlý kelam ulaþamadýðýn güzellik kalmasýn.

Senin sayende MiM abime de biþeyler yazmak istiyorum izin vardýr herhalde...Abicim yorum yazmýyorum diye kýzýyorsunuz ya iþte yazdým...  ;)
Bu arada herkez sizi merak ediyor ne kadar haklýlar dimi???Ama ben onlara bir tavsiyede bulunayým mý??Abimi cuma günü görmenizi öneririm...Herdaim nur yüzlü,herdaim biþeyler aþýlamak çabasýnda karþýsýndaki kiþiye,herdaim karizma,þeker,þirin ama o cuma günü olan heyecaný, neþesi, mutluluðu yüzünde çok ayrý belli olur... "Çocukken yapamadýðýnýz veya yapmak istediðniz biþey varmý?" diye sorulur ya genellikle, bana sorsalar böyle bir soru abimi tanýdýktan sonra vereceðim cevap "O'nun talebesi olmak" olurdu..

Selma bacým Ramazan bitmeden yetiþirse buralara, bi teravih kýlarýz inþaallah cemaatinizde...

Lal olduðum pek olmaz ama bu iki güzelliði,manevi deðeri anlatýrken cümleler kýsýtlý kaldý Türkçe yetmedi diyecem olmýyacak abim kýzar, Selma bacýmda Fransýzca destek vereyim der...Ben en iyisi susmayý deneyeyim...

Gider ayak þunuda söylemeden edemiyecem " Selma'cým gelde abimizi kurbaða yemeði ýsmarlýyalým sözümüz var ya hani"...... ;)

Vefasýzlýðýma bakmassanýz ikinizide inanýn caný yürekten çok seviyorum...

Bir de merak ettiðim kiþiyi yazmam gerekiyordu dimi unutmadan yazývereyim...Bu kadar güzel yüreði, muhabbeti, dosluðu ,saygýyý, sevgiyi ..... buraya nasýl topladýnýz ahanda ben bunu merak ettim...

Saygý ve sevgilerimle...

Bevadih

Kurbaða sever bardak  :D :D :D

Aleykum selam ...

Hoþ geldin sefa getirdin..

Kaç gündür gözüme takýlan ,sessiz sessiz okuyan ses etmeyen   senmiydin..:)

Hatta nikinden dolayý espri bile yapmayý  içimden geçirdiðim sonra,nasl karþýlýk alýrým diye geri durduðum bardak:)

Çok sevindim yahu..

SeLMa

aleykum selam canim kardesim...

demekki " bardak " senmissin..seni seni  :)

Hakkimda yazmis oldugun güzel sözler tamamen senin güzel düsünce ve iyi niyetinin eseridir...
asil güzel olan sizlersiniz...
Hepinizle ayri ayri bir deger ..bir özellik buldum...
Rabbim nasip eder insaallah tekrarlamayi, tüm yazdiklarinla katiliyor..aynilarini diliyorum..özellikle MiM abimle alakali olanlari   :)

Sizler gibi güzel insanlarin varoldugunu bilmek ...tanimak benim için ayri bi güzellik bir onur kaynagidir...

iyiki varsiniz..

Not : senmi vefasizsin ? Vefasizligin profesyonelligine sahit oldum inan sen ancak acemi olabilirisn... ;)

Derinden ..taa içinden gelerek yazdigin candan yorumun için..güzel yüregini bizlerle paylastigin için.. ve yorum açilisi yaptigin için tesekkür ediyorum güzel kardesim sana...

MiM

Alnt yaplan: bardak - Eyll 03, 2009, 07:25:01 S
Abicim yorum yazmýyorum diye kýzýyorsunuz ya iþte yazdým...  ;)
yazdýn da, abisini ateþlere atarak yazdýn ablam! o zavallý fakiri öyle bi anlattýn ki, okuyan onu essahdan kurufasulye gibi bi nimetten zannedecek, maazallah...

bunun hesabýný sormaz mýyým ben sana! :D :D :D

unutmadan yazývereyim...Bu kadar güzel yüreði, muhabbeti, dosluðu ,saygýyý, sevgiyi ..... buraya nasýl topladýnýz ahanda ben bunu merak ettim...

da...
anladýn sen onu!

Bevadih

Güzel yürekli Selma'cým sen herþeyin en masumlarýný hak ediyorsun...O Kadar masum ve temiz bir yüreðin ve yüzün var ki hç kimse býrakmak istemez..Evet benim gibi vefasýzlýk yapan olabilir ama oda bizim kusurumuzdur...
Her istediðini versin O sana...Hayýrlý edip versin...Senin gibi süsleyip püsleyip versin........Helhasýlý kelam ulaþamadýðýn güzellik kalmasýn.

Bu arada herkez sizi merak ediyor ne kadar haklýlar dimi???Ama ben onlara bir tavsiyede bulunayým mý??Abimi cuma günü görmenizi öneririm...Herdaim nur yüzlü,herdaim biþeyler aþýlamak çabasýnda karþýsýndaki kiþiye,herdaim karizma,þeker,þirin ama o cuma günü olan heyecaný, neþesi, mutluluðu yüzünde çok ayrý belli olur... "Çocukken yapamadýðýnýz veya yapmak istediðniz biþey varmý?" diye sorulur ya genellikle, bana sorsalar böyle bir soru abimi tanýdýktan sonra vereceðim cevap "O'nun talebesi olmak" olurdu..

selma bitanesi için dualarýnýza en içten aminler...

Mütevaziliði tavan yapan,nefsini yerin dibine sokan abilerin bitanesi...
Biz buradan hissediyoruz yüreðinizin güzelliðini, Elbette Bardak canlý þahit..en güzelini yazar...Ve bütün yazdýklarýna emýným ,katýlýyorum:)

bardak

Alnt yaplan: Bevadih - Eyll 03, 2009, 07:33:01 S
Kurbaða sever bardak  :D :D :D

Aleykum selam ...

Hoþ geldin sefa getirdin..

Kaç gündür gözüme takýlan ,sessiz sessiz okuyan ses etmeyen   senmiydin..:)

Hatta nikinden dolayý espri bile yapmayý  içimden geçirdiðim sonra,nasl karþýlýk alýrým diye geri durduðum bardak:)

Çok sevindim yahu..

Hoþ buldum kardeþim...
Ben hep sessiz sessiz okuyordum da yeni üye olup süper nickimlede yeni yeni gelmeye baþladým sadece ..Kýsacasý platonik aþýðým ben...;);)

Nickimi beðenmedin mi ama neden nesi var ki?? :D :D

Bevadih'im seni görmekte çok güzel can...Rabbim RaZý olsun...

bardak

Alnt yaplan: SeLMa - Eyll 03, 2009, 07:41:42 S

Not : senmi vefasizsin ? Vefasizligin profesyonelligine sahit oldum inan sen ancak acemi olabilirisn... ;)

Derinden ..taa içinden gelerek yazdigin candan yorumun için..güzel yüregini bizlerle paylastigin için.. ve yorum açilisi yaptigin için tesekkür ediyorum güzel kardesim sana...

Yinede vefasýzsýn ama acemisin diyorsun yani... :o :o Tavus kuþu gibi baþýmý kuma gömesim geldi...Sen gel hele ben telafi ederim bunu inþaallah

Ben teþekkür ederim caným benim yazmama vesile olduðun için...Bir türlü cesaret edip yazamýyordum mükemmel þiirler yazan þairler, mükemmel cümlelerle yorum yapan kardeþlerin arasýna yazý yazmak inanýn kýrk düþünüp bir yazmamýza sebep oluyor hatta yazmamama...Bense hemen her düþündüðümü söyleyen, yazan birisi olunca biraz endiþe kaplýyor buraya yazmak beni...

Zamanla alýþýrýz herhalde..Ya siz benden ya ben sizden oluruz...Yada rengarenk gökkuþaðýnda bende bi renk olurum en güzelide bu galiba...Hoþ görüyle bir gökkuþaðý oluþturabilmek...yok yok oluþmuþ olan gökkuþaðýnda bir renk olurum diyelim...

bardak

Alnt yaplan: MiM - Eyll 03, 2009, 07:44:51 S
Abicim yorum yazmýyorum diye kýzýyorsunuz ya iþte yazdým...  ;)
yazdýn da, abisini ateþlere atarak yazdýn ablam! o zavallý fakiri öyle bi anlattýn ki, okuyan onu essahdan kurufasulye gibi bi nimetten zannedecek, maazALLAH...

bunun hesabýný sormaz mýyým ben sana! :D :D :D

da...
anladýn sen onu!

Anladým anladým anlamazmýyým hiç...

Sorarsýn da abi ben bi þekilde kaytarýrým gibime geliyor... :P

ABÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ......
Bu çok güzeldi yahu...Orjinal hocam benim...

Bevadih

Alnt yaplan: bardak - Eyll 03, 2009, 09:48:30 S

Nickimi beðenmedin mi ama neden nesi var ki?? :D :D

Bevadih'im seni görmekte çok güzel can...Rabbim RaZý olsun...

Çok beðendim...Sana baktýðýmda hep çay gelecek aklýma ve çayýn yanýnda muhabbet ikramlý :D :D
Rabbim senden de razý olsun..Hoþluk getirdin...

HAdeKa

Alnt yaplan: bardak - Eyll 03, 2009, 10:00:52 S
Alnt yaplan: SeLMa - Eyll 03, 2009, 07:41:42 S

Yinede vefasýzsýn ama acemisin diyorsun yani... :o :o Tavus kuþu gibi baþýmý kuma gömesim geldi...Sen gel hele ben telafi ederim bunu inþaALLAH

Ben teþekkür ederim caným benim yazmama vesile olduðun için...Bir türlü cesaret edip yazamýyordum mükemmel þiirler yazan þairler, mükemmel cümlelerle yorum yapan kardeþlerin arasýna yazý yazmak inanýn kýrk düþünüp bir yazmamýza sebep oluyor hatta yazmamama...Bense hemen her düþündüðümü söyleyen, yazan birisi olunca biraz endiþe kaplýyor buraya yazmak beni...

Zamanla alýþýrýz herhalde..Ya siz benden ya ben sizden oluruz...Yada rengarenk gökkuþaðýnda bende bi renk olurum en güzelide bu galiba...Hoþ görüyle bir gökkuþaðý oluþturabilmek...yok yok oluþmuþ olan gökkuþaðýnda bir renk olurum diyelim...

*DEVE kuþu olmasýn o :) :D :D,

bi de neden beni kimse merak etmiyor :'( :(

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

Bevadih

Alnt yaplan: bardak - Eyll 03, 2009, 10:09:45 S
.Orjinal hocam benim...

Yahu bardak can hayýrla  yaþa emi ..:) Tuttum ben bu "Orjinal hocam" kelamýný ....

Orjinal abim benim .. :)

Yukar git