Temmuz 18, 2019, 12:51:04 ÖS
Haberler:

Ama onu (azabý) yakýndan gördükleri zaman, inkâr edenlerin yüzleri kararacak ve (kendilerine): Ýþte sizin isteyip durduðunuz budur! denecektir. (Mulk -26)

.....вιz ηє вαþℓαмαуý вιℓ∂ιк,ηє∂є вιтιямєуι .....

Başlatan nurum, Şubat 22, 2009, 07:11:03 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nurum

.

Büþra

Güzeldi Nurum ablacým..Yüreðin dert görmesin..Ýçin de "Ben!" olan þiirleri her zaman sevmiþidir..Bir "ben" bilirim..Bir de "Yaradan"...Bana bir "ben" gerek..Bir de beni "anlayan".. misali.. ;)

Resulehasret

nurum

yavv hasan bilmemek degil de ...bir anda yazýlan satýrlar bunlar....belki de hiç yazýlmamasý gereknlerdi...o yüzden demiþtim

samimi

Alıntı yapılan: Resulehasret - Şubat 22, 2009, 11:03:00 ÖS
  Þiiir gerçekten harika'da yazan kiþi deðerini bilmiyor. :)

AlıntıBiz ne baþlamayý bildik,nede bitirmeyi!!

yüreðine saðlýk...

Resulehasret

Alıntı yapılan: nurum - Şubat 22, 2009, 11:06:41 ÖS
yavv hasan bilmemek degil de ...bir anda yazýlan satýrlar bunlar....belki de hiç yazýlmamasý gereknlerdi...o yüzden demiþtim

Yav ama ben kýyamam bu þiiri silmeye, kýyabilen varsa silsin diðer yöneticilerden,  ;D

liprade

Silmek kolay da niye silinecek..? Ýçerikte sorun mu var..?  :)

Daha tam okuyamadým...Okuyayým da ondan sonra karar verin Nurum kardeþim olmaz mý..?  :)

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

nurum

ehh Hasan can sen benden de inat çýktýn ya ....ne diyeyim ben sana  :D

GuLBeRG

Resulehasret

Alıntı yapılan: nurum - Şubat 22, 2009, 11:11:17 ÖS
ehh Hasan can sen benden de inat çýktýn ya ....ne diyeyim ben sana  :D

;D Ama inan harika þiir kardeþcan çok yalýn ve tad býrakýcý bir þiir, belkide bu bir anda yazýlmýþ olmasýndan kaynaklanýyor, o yüzden ben çok beðendim.

nurum

tatam hasan seni mi kýrcam tamam silmiyorum..saðolasýn yorumun için
gulberg saðolasýn degerli yorumun için.selametle kalasýn inþaAllah

KaLemin_Gözyasi

"Biz ne baþlamayý bildik,nede bitirmeyi!! "nurum

Ama sunu iyi bildik, gec kaLmisligimizla eLimizde olani yitirmeyi!

Yüregine sagLik güzidem,
Rabbim yoLunu acik etsin,
KaLemin hic bir zaman Susmasin!insaaLLah..
Yüregine binLercekez masaALLAH
Hamd oLsun ...

Bevadih

Saf temiz yürekler ve barýndýrdýklarý yada ulasýlmazlarý..

Sevmýyorum yahu ben böyle þiirleri ::) Hüznü,elemi,kederi,umutsuzluðu!!

Nurum ..Yüreðin var olsun...Hayýr olan olsun.!!

nurum

Allah sizden de razý oldun kalemingözyaþý ve bevahid Allah yolundan ayýrmasýn inþaAllah

nurum

kumsaati özür dileyerek lafýma baþlýyorum.Bu akþam kacýncý yorum yapýsým ki hep ayný sorunla karþýlaþmaktayým.yorumdan alýntýya bastýðýmda yorum deðiþtiriyorum.sanýrým benden kaynaklanan birþey bu.bu bu akþam 3. kez baþýma gelen birþey.Hasana da 2kez oldu.öüzr diliyorum
yorumuna gelinec güzidem saðolasýn ..yorumun beni çok ama çok mutlu etti...tabikide alýntý yapabilirsin.. :D