Haziran 27, 2019, 04:58:16
Haberler:

De ki: Allah beni ve beraberimdekileri (sizin istediðiniz üzere) yok etse veya (öyle olmayýp da) bizi esirgese, (söyleyin bakalým) inkârcýlarý yakýcý azaptan kurtaracak kimdir? (Mulk -27)

tavþan ve kipri

Balatan (nesibe_hatun), ubat 07, 2009, 11:49:54

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

(nesibe_hatun)

bunlarý yazýn bizim bahcede bulmustuk resmini çektik

Bevadih

Tavþanýn gözlerýde ateþ topu gibi:)

Bu beným tavsanýma benzýyor:(
Gecen sene Pamuk adýnda kar gýbý tavsaným vardý..Alýrken mýnyatur,büyümeyen cins dýye aldýk...Ama  o kadar büyüdü ki þasýrdýdk..Çok kemirgen bahcedeký herþeyi kestý..Ama bený tanýyordu seslendýðým zaman nerde olsa gelýyordu yanýma..

Aðlýcam þýmdý nesýbe bak ne hatýrlattýn bana:(
Ama ist dönerken onu baskasýna vermek zorunda kaldýk..Sonrada verdýðým kiþide ölmus:(

(nesibe_hatun)

efet abla bende isterdim bir tavsaným olmasýný ama kimseye emanet etmek istemezdim sen dedin ya onda ölmüs oyüzden vermek istemezdim :)) ;D

liprade

Tavþanlarý severim ama göz renklerini anlayamadým bir türlü... O kýsmýný pek...sevemedim... :)

Emeðinize saðlýk...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

(nesibe_hatun)

abi o geceligin cekildigi için öle geceleri heralde tavsanlarin gözleri kýrmýzý gözüküyo ;D

liprade

Bilmem ki... Bir bilenden öðrenmek lazým... Genelde ben hep kýrmýzý görüyorum...  :)

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

ceren

kipri haa süper :D ;D(kirpi olcaktý)

Yukar git