Haziran 25, 2019, 12:01:35 S
Haberler:

Gökte olanýn, sizi yere batýrývermeyeceðinden emin misiniz? O zaman yer sarsýldýkça sarsýlýr.(Mulk -15)

yeni tema

Balatan samimi, Ocak 04, 2009, 12:52:33

« nceki - sonraki »

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Aa git

samimi

bu tema da çok güzelmiþ  :)
ellerinize saðlýk....

KARANFÝL

Evet güzelmiþ ama yazýlar ve butonlar biraz büyük gibi geldi bana,
ayýrýca son gönderilen mesajlar kýsmý görünmüyor, gerçi dememe gerek yok fussilet hocam halleder zaten :)

ve son bir þey, özel mesaj neden gönderilmiyor acaba?

Resulehasret

Açýkcasý ben beðenmedim  Zilhicceh'i kullanýyorum ..

hasan_talha

nacizane haddime deðil ama hocam önceki temada daha kolay kolay gelmiþti konulara ve mesajlara ulaþmak

MiM

Alnt yaplan: KARANFÝL - Ocak 04, 2009, 01:00:37
Evet güzelmiþ ama yazýlar ve butonlar biraz büyük gibi geldi bana,
ayýrýca son gönderilen mesajlar kýsmý görünmüyor, gerçi dememe gerek yok fussilet hocam halleder zaten :)
ve son bir þey, özel mesaj neden gönderilmiyor acaba?

bu temada yazýlar tam benlik olmuþ. çok hoþuma gitti. bazý eksikleri olursa onu halleder fussilet hoca.

özel mesajlar ise, yetkili-kullanýcý herkes için tamamen kaldýrýldý.

KARANFÝL

Hmm anladým hocam..ben zaten pek kullanmýyordum, size yazacaktým :)

DAMRAM

buyuk yazýlý olmasý cok guzel olmus malum ben gözlerýmden sorunluyum yakýmý göremýyorum býrde buyuk olunca gerý cekýlýp okumak zorunda kalmayacam yazýlan  yorumlarda gözükürse enaz 10 yorum ýyý olur emegýne saglýk hocam cok hos býr tema olmus ýnsanýn gözünü yormuyor en azýndan

kurtlarvadisi

nurum

ellerinize saðýlk hocam görünüþ itibariyle güzel de bende mi tek oluyo bilmiyorum ama ben mesaj yazarken yazdýklarým gözükmüyor.Yazdýðýmý yollayýnca görebiliyorum sadece bunun nedeni nedeir acaba ??? bundan önceki temeda olmuyordu bu

GüL_GüZeLi

Bu temanýzý çok beðendim,daha önceki temanýzda sayfalarýn açýlmasý biraz geç oluyordu ve o yüzden biraz tedirgindim açýkcasý,ama þimdi süpper olmuþ :)
yazýlarýn büyük olmasý evet yaþlýlar için çok idael...

samimi

Alnt yaplan: GüL_GüZeLi - Ocak 04, 2009, 12:23:00 S
Bu temanýzý çok beðendim,daha önceki temanýzda sayfalarýn açýlmasý biraz geç oluyordu ve o yüzden biraz tedirgindim açýkcasý,ama þimdi süpper olmuþ :)
yazýlarýn büyük olmasý evet yaþlýlar için çok idael...

yaþlý grubunda olarak yazýlarýn büyük olmasýndan çok memnunum...

Bevadih

Bu temamýz R@YAL tema deðil  deðilmý? ::)  Eger oysa ben onu daha farklý beklýyordum...

liprade

Selamun aleykum...

Daha önceki temayý beðenmiþtim ama bu da gayet kullanýþlý... Her þey bariz, hiçbir þey karýþýk deðil... Renk de sade, gözü yormuyor...

Emeðinize saðlýk hocam...

"Cehalet hýyar olmuþ gidiyor son sürat/  Enkaz-ý beþer koþuyor elde tuzluk alýk surat"

Yukar git