Haziran 26, 2019, 10:08:44 ÖS
Haberler:

O kimseler, namazý kýlarlar, zekâtý verirler; onlar ahirete de kesin olarak iman ederler. (Lokman -4)

Para Kazanmak Ýsteyen Doktor :)

Başlatan mis@fir, Aralık 13, 2008, 05:22:26 ÖÖ

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mis@fir

Yeter be bu kadar yokluk

Of aðýrmýþ ama

Olsun emeðime deyecek

Of be gerçek futbol topu gibi oldu

Gelsin paralar

Þunlarý aralýklý dizeyim

Þuraya da

Of ammada yoruldum

Resulehasret

Adam ekmeðini taþtan çýkarýyor helal olsun doktor  ;D

Teþekkürler misafir kardeþcan :)

mis@fir

helalmi olsun :-\  olurmu hic para kazanmak icin neler yapmis. gerci yinede emek verilmis dimi ama.. ee napsin ekmek parasi :D ;D caresizlikten iste garibim :)

samimi

ekmeðini taþtan çýkarmak diye buna denir ...
;D :D ;D

Bevadih

"Yurdum insaný" diyeceðým ama  demiyim:)

:D :D

sukut

hehe doktor hele türkiye de vay be o avrupa daki doktor olmasýn sakýn bizim toktorlar ona ihtiyac duymaz adam günde iki üç hasta muayene etse yevmiyeyi düzeltir ki iki üç deðil toplum olarak hastayýz bu da þu demek oluyor bizim toktorlar öyle bir þey yapmaz :)

Bevadih

Sukud Hocam "zihniyet" olarak yurdum insaný diyesým geldi:) Belli ki toktor gurbette:)

tetri bici

VÝCDANI olmayan bir doktor kimseye yararý olmaz >:(

rumeysa

HAdeKa

evet ekmegi tastan çýkarmak )))
cok guzel yakýstýrmýþýnýz bu sozu

"Tutalým ki Dikenim.. Hem de Kötü Bir Diken.. Ama Nihayetinde GüLLerLe Bir Aradayým…" [Hz. Mevlana]

(nesibe_hatun)

ay benim jeton yeni düsüyor bende ekmegini tastan çikarmak diyince toplari satip çikaracak zannettim yani tas toplari aldi okuyunca hayretle kaldim

Týlsým-ý Muðlak

zeki adam ne yapsýn ;) :D

türkiyede böle bi olaya ihtiyaç yok :) ya fazladan 2 tuþa basýp kayýt girdisi yapýp pirim alýrlar...(bu az hýrsýzlýk)
ya dr çetesi (öyle çetemi var demeyin ergenekonda kaç dr var iyi bakýn) ile yönetilen ctf-çapa-hseki :) tarzý araþtrma-eðitimlerde drlarý kendilerine baðlarlar...
burasý türkiye para mazlum-dan çýkar....gerisi teferruattýr...bi þekilde üstlerin cebine girer...(küçük birikimlerden oluþan toplu vurgundur buda)

rapishare

Alıntı yapılan: HAdeKa - Temmuz 02, 2009, 01:36:07 ÖÖ
evet ekmegi tastan çýkarmak )))
cok guzel yakýstýrmýþýnýz bu sozu